❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

NOVINKY V UV GÉLOVOM SYSTÉME ENII - NAILS!

11666084-835480249851559-5341322990128218954-n

ENII NAILS nezaháľa a predstavujeme Vám týmto ďalšie dve novinky v  UV géloch. Je to jednofázový gél Eniigmatic a modelovací - čiže stavebný gél Magical.

ENIIGMATIC GÉL - jednofázový uv gél - doplňuje našu radu gélov vďaka svojej absolútne čírej farbe, hustote i pevnosti. S týmto gélom dokážete vymodelovať necht i na šablóny aj na nechtové tipy. Je strednej hustoty - tým pádom je vhodný aj pre začiatočníčky, na nechte nesteká ku kutikule, samozrejmosťou je samonivelizácia a vysoký lesk na nechte.

Patrí do radu jednofázových gélov, to znamená, že plní všetky funkcie. Tento gél použijeme ako na podklad - aplikujeme na nechtovú platničku vo veľmi tenkej vrstve a polymerizujeme v UV lampe po dobu dvoch minút. Výpotok nestierame a aplikujeme stavebnú fázu - tvrdíme v UV lampe po dobu troch minút. Potom zotrieme výpotok, necht dozdobíme a tento gél použijeme aj ako lesk. Netreba dodať, že čím dlhšie budeme tento gél  tvrdiť  ako poslednú fázu  v UV lampe, tým viac sa bude lesknúť. 
Vďaka tomu, že tento gél obsahuje výpotok, môžeme ho teda použiť ako lesk aj na Air brush, One stroke, či ďalšie zdobenie. Dodávame ho v dvoch variantoch 10 ml a 40 ml.

Ďalej by sme Vám radi predstavili stavebný ENII MAGICAL GÉL.
Patrí do skupiny trojfázového systému, kde plní stavebnú funkciu - stavba C oblúka. Je to gél strednej hustoty, veľmi ľahko s ním modelujeme C oblúk - je samonivelizačný, to znamená, že na nechte musíme minimálne pilovať prípadné nerovnosti. Môžeme ho použiť na modeláciu nechtov pomocou nechtových tipov, ale je perfektný aj na modeláciu na nechtové šablóny. Je pružný, preto je vhodný aj na dlhé nechty. Pre svoju číru farbu je vhodný aj na vkladané ozdoby, vnútorné 3D zdobenie, či iné. Vzhľadom k jednoduchej aplikácii tohto gélu je vhodný aj pre začiatočníkov.

Pod tento gél ako podklad použijeme niektorý z našich podkladových gélov (Enii base, podkladový gél) a ako lesk odporúčame buď gél, ktorý obsahuje výpotok (Top, Vždy lesklý) alebo gél bez výpotku (Quick finish). Okrem iného je vhodný aj na gélové nechty na nohách. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.