NEŽNOSŤ V ZNAMENÍ SVÄTÉHO VALENTÍNA

22

Sviatok Svätého Valentína sa opäť blíži. Je to príležitosť pre každú romantickú dušu, vyznať svojej blízkej osobe, že na ňu myslíme a že nám na nej záleží. Každý z nás túto príležitosť pojme po svojom, niekto kupuje hmotné darčeky alebo kvety, iný vyrobí zvláštne prianie.

Záleží na každom z nás ako chceme svoje pocity vyjadriť, prečo sa teda neprejaviť aj zvláštnym dizajnom na svojich nechtoch, ktorými dávame najavo, že sme zamilované.

K tomuto výnimočnému sviatku pre Vás máme malú inšpiráciu v podobe romantických nechtov.

 Postup:

 1. Pripravíme prírodné nechty k modelácii a vydezinfikujeme ruky. Pilníkom (hrúbka 180/180) zdrsníme nechtovú platničku, nechty odmastíme prípravkom Nail Prep.

 2. Prichystáme si tipy cosmo square a lepidlo so štetcom. Vyberieme vhodnú veľkosť nechtového tipu a nalepíme, prebytočné množstvo lepidla zotrieme, tip skrátime a prepilujeme prechod, zpilujeme do požadovaného tvaru. Aplikujeme Super stick - prilnávač gélu.

 3. Nanesieme tenkú vrstvu podkladového uv gélu Base a necháme vytvrdiť 2 minúty v UV lampe.

 4. Vymodelujeme C oblúk pomocou Camouflage uv gélu a necháme dostatočne polymerizovať.

 5. Voľný okraj vodorovne vytieňujeme do polky pigmentom č.17, a pod neho druhú polku pigmentom č.14, tenkou vrstvičkou riedkeho Violet uv gélu pretrieme pigmenty, zdobiacim hrotom opatrne vložíme kúsky fólie č.262,  necháme polymerizovať 2 minúty. Zafixujeme uv gélom Magical a necháme polymerizovať 3 minúty.

 6.Spilujeme nechty do správneho tvaru. Zdobiacim štetcom Decorating Stripper dokreslíme dizajn jemných srdiečok pomocou bielej a červenej air brush farby. Nakoniec všetko zafixujeme pomocou Uv gélu Vždy lesklý.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie