❤️ 20% Akcia na všetky obľúbené Polygély v kelímkoch+ Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

NEŽNOSŤ V ZNAMENÍ SVÄTÉHO VALENTÍNA

22

Sviatok Svätého Valentína sa opäť blíži. Je to príležitosť pre každú romantickú dušu, vyznať svojej blízkej osobe, že na ňu myslíme a že nám na nej záleží. Každý z nás túto príležitosť pojme po svojom, niekto kupuje hmotné darčeky alebo kvety, iný vyrobí zvláštne prianie.

Záleží na každom z nás ako chceme svoje pocity vyjadriť, prečo sa teda neprejaviť aj zvláštnym dizajnom na svojich nechtoch, ktorými dávame najavo, že sme zamilované.

K tomuto výnimočnému sviatku pre Vás máme malú inšpiráciu v podobe romantických nechtov.

 Postup:

 1. Pripravíme prírodné nechty k modelácii a vydezinfikujeme ruky. Pilníkom (hrúbka 180/180) zdrsníme nechtovú platničku, nechty odmastíme prípravkom Nail Prep.

 2. Prichystáme si tipy cosmo square a lepidlo so štetcom. Vyberieme vhodnú veľkosť nechtového tipu a nalepíme, prebytočné množstvo lepidla zotrieme, tip skrátime a prepilujeme prechod, zpilujeme do požadovaného tvaru. Aplikujeme Super stick - prilnávač gélu.

 3. Nanesieme tenkú vrstvu podkladového uv gélu Base a necháme vytvrdiť 2 minúty v UV lampe.

 4. Vymodelujeme C oblúk pomocou Camouflage uv gélu a necháme dostatočne polymerizovať.

 5. Voľný okraj vodorovne vytieňujeme do polky pigmentom č.17, a pod neho druhú polku pigmentom č.14, tenkou vrstvičkou riedkeho Violet uv gélu pretrieme pigmenty, zdobiacim hrotom opatrne vložíme kúsky fólie č.262,  necháme polymerizovať 2 minúty. Zafixujeme uv gélom Magical a necháme polymerizovať 3 minúty.

 6.Spilujeme nechty do správneho tvaru. Zdobiacim štetcom Decorating Stripper dokreslíme dizajn jemných srdiečok pomocou bielej a červenej air brush farby. Nakoniec všetko zafixujeme pomocou Uv gélu Vždy lesklý.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.