❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

MAGNETICKÉ GÉLY

21

Revolučná novinka v zdobení.

Týmto článkom Vám opäť prináša firma Enii-nails ďalšiu z rady svojich noviniek. Teraz Vám prestavujeme novú radu uv gélov - MAGNETICKÉ GÉLY. Predávame ich v mnohých atraktívnych farbách a vynikajú svojím úžasným a originálnym vzhľadom vďaka aplikácii a použitiu magnetických doštičiek so vzorom diagonály, či hviezdy.
Vaše klientky určite osloví kovový odlesk týchto neodolateľných gélov a presná aplikácia vzorov. Pozývame Vás týmto do ďalšieho dielu fotopostupov firmy Enii-nails, ktorý pre Vás pripravila nechtová designérka Dita Fico.

 1. Vydezinfikujeme svoje ruky i ruky klientky, odstránime starý materiál, zatlačíme nechtovú kutikulu - v prípade potreby aplikujeme odstraňovač kožičky.

 2. Nechty skrátime do požadovaného tvaru, zmatníme celý povrch nechtu a oprášime prebytočný prach. Na takto upravený necht použijeme Super stick. Pre predĺženie nechtov použijeme nechtové šablóny, či príslušné tipy.

 3. Na modeláciu nechtov použijeme podkladovú bázu, ktorú vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút, na takto pripravený necht tvoríme stavbu nechtu gélom Premium a všetky vrstvy tvrdíme v UV lampe jednotlivo po dobu dvoch minút. Zotrieme výpotok a necht zpilujeme do konečného tvaru, očistíme prach.

 4. Na takto pripravený necht nanesieme v tenkej vrstve Magnetický gél a vytvrdíme ho v UV lampe po dobu dvoch minút. Gél pred aplikáciou vždy dôkladne premiešame. Po vytvrdnutí nanesieme druhú vrstvu Magnetického gélu a nad každým nechtom pridržíme pomocou držiaka doštičku s motívom diagonály, či hviezdice a potom necht opäť vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút.

 5. Na vytvrdený Magnetický gél nanesieme v tenkej vrstve gél Vždy lesklý a tvrdíme v UV lampe pod dobu 2x tri minúty,  zotrieme výpotok.

 6. Ako konečnú fázu použijeme na kutikulu klientky výživný olejček, ktorý jemne vmasírujeme.
OBCHODNÉ PODMIENKY
PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV
REKLAMAČNÝ PORIADIOK
VERNOSTNÝ PROGRAM
DOPRAVA A PLATBA
TELEFÓN
+421 34 662 4012
+421 918 172 027
E-MAIL

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.