💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

ZLATÝ POHÁR ZA ROCKLAC

unnamed-6

V dňoch 4. -5. apríla 2014 sa konala výstava INTERBEAUTY PRAGUE - veľtrh kozmetiky a kaderníctva. Tak ako každý rok aj tentoraz sa naša firma ENII-trade, s.r.o.  zúčastnila tejto prestížnej akcie.

 Na tejto akcii sme dostali ocenenie udelené obchodnou  riaditeľňou Incheba Expo Praha. ZLATÝ POHÁR veľtrhu Interbeauty Prague 2014 bol spoločnosti ENII-TRADE, s.r.o. udelený za inovatívnu kozmetickú metódu ROCKLAC - lak na prírodné nechty s led lampou.

 Možno neviete čo je ROCKLAC, preto si tento výrobok podrobnejšie predstavíme. Jedná sa o veľmi jednoduchý spôsob lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním a vytvrdnutím. Trvanlivosť takto nalakovaných nechtov je  10-14 dní.

 Rocklac je vhodný ako pre profesionálne, tak aj pre domáce použitie vďaka jeho jednoduchej aplikácii. Na výber je 52 odtieňov, medzi ktorými nájdete novo aj priehľadný ROCKLAC na vytvorenie francúzskej manikúry.

 

 Postup pri práci s ROCKLACOM je naozaj jednoduchý.

 1. Vydezinfikujeme nechty, upravíme ich do požadovaného tvaru, odstránime kožtičku a odmastíme pomocou tekutiny OFF.

 2. Vyberieme si požadovaný odtieň, ktorý aplikujeme na odmastené nechty v tenkej vrstve, ktoré vytvrdíme v LED lampe po dobu 30 sekúnd, ak používate UV lampu,  odporúčame vytvrdzovať po dobu dvoch minút. Pre lepšie priľnutie ROCKLACU na necht môžete použiť Ultrabond primer.

 3. Nalakujeme nechty druhou vrstvou laku ROCKLAC a opäť vytvrdíme v LED lampe po dobu dvakrát 30 sekúnd  alebo v UV lampe po dobu dvakrát dve minúty.

 4. Týmto je hotovo, na nechtoch sa vytvorila krásna celistvá farba. 

 Odstránenie ROCKLACU:

Pre odstránenie odrastenej vrstvy laku ROCKLAC použijeme odstraňovač OFF, ktorý aplikujeme na fólie k tomu určené. Každý necht zabalíme zvlášť do fólie a necháme pôsobiť cca 5 minút. Po uplynutí doby stiahneme z nechtu lak a odstránime pomocou pomarančového drievka.

Tu si môžete prezrieť a objednať výrobky z radu ROCKLAC.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky