Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

S NECHTAMI SA DÁ ROBIŤ VŠETKO - PREČO NIE GOLF!

29

Ako ďalší z obľúbenej série fotopostupov si pre Vás značka ENII-NAILS  pripravila nechty na tému GOLF, ide o klasické nechty Square, ktoré sú vhodné svojim tvarom najmä pre klientky mladšieho veku a zároveň sú aj najpoužívanejším tvarom v oblasti nechtovej kozmetiky.

Ako stavebný gél pre modeláciu nechtov si nechtová designérka Dita Fico zvolila veľmi obľúbený gél z radu noviniek ENIIGMATIC - jedná sa o jednofázový gél strednej hustoty, čírej farby. Tento gél vyniká nielen svojou skvelou priľnavosťou, ale aj vysokým leskom, ktorý nám vytvorí nádhernú vrchnú vrstvu nechtu.

 1. Nechty klientky aj svoje ruky vydezinfikujeme dezinfekciou na ruky LAVOSEPT ako z vrchnej, tak zo spodnej strany, opilujeme voľný okraj nechtu a zdrsníme nechtovú platničku pilníkom v hrúbke maximálne 180, nechty očistíme a aplikujeme prilnávač gélu SUPER STICK. Necháme chvíľku zavädnúť a na nechty klientky si pripravíme nechtové šablóny. U tohto kroku dávame pozor na správny sklon šablóny.

 2. Ako prvý aplikujeme tenkú vrstvu jednofázového gélu ENIIGMATIC a vytvrdíme v UV lampe po dobu 30 sekúnd. Potom ruky vytiahneme z lampy a gél vypinchujeme pomocou pinchovacej pinzety do požadovaného tvaru - tunelu, necht zaistíme nechtovou svorkou a spolu s ňou nechty vytvrdíme v uv lampe po dobu 2 minút. Odstránime nechtové šablóny. Výpotok nezotierame a s gélom CAMOUFLAGE vytvoríme nechtové lôžko - tvoríme ho v závislosti na dĺžke nechtu a tvaru nechtovej platničky klientky. Jednotlivé vrstvy tvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Na voľný okraj nechtu aplikujeme biely gél pre francúzsku manikúru EXTRÉMNE BIELY a vytvrdíme taktiež v UV lampe po dobu dvoch minút.

 3. Cez celú modeláciu nanesieme jednofázový gél Eniigmatic, vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút, zotrieme výpotok čističom nechtov a nechty spilujeme do požadovaného tvaru pilníkom zebra 100/100.

 4. Oprášime prebytočný prach a tu je už rada na Vašej fantázii. Pre tieto nechty zvolila nechtová designérka zdobenie typické pre golfové oblečenie, ktoré vytvorila pomocou akrylových farieb Polycolor. Výsledný efekt zafixujeme opäť pomocou jednofázového gélu ENIIGMATIC, ktorý teraz  vytvrdíme v UV lampe pre vyšší lesk minimálne po dobu 4 minúty.

 5. Po zotretí výpotku aplikujeme na kutikulu klientky nechtový olejček.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky