💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

LAKOVANIE NECHTOV ODOLNÉ AKO SKALA

30

Ako prví na Slovensku i v Českej republike Vám firma Enii-nails predstavuje novinku vo svete nechtovej kozmetiky ROCKLAC. Jedná sa o veľmi jednoduchý spôsob lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním aj vytvrdením a s trvanlivosťou 10-14 dní podľa typu nechtov.

Nezostáva nič, ako ho vyskúšať, určite sa vám zapáči - je vhodný ako pre profesionálne, tak pre domáce použitie pre jeho jednoduchú aplikáciu. ROCKLAC vám vydrží krásne lesklý a bez chýb niekoľkonásobne dlhšiu dobu, ako iné produkty a vďaka jeho odstráneniu pomocou odstraňovača absolútne nepoškodí prírodné nechty. Na výber máte z viac ako päťdesiat odtieňov farieb, takže si vyberie určite každá z Vás.

 1. Nechty vydezinfikujeme, ak je potreba spilujeme do požadovaného tvaru, odstránime kožičku a odmastíme pomocou tekutiny OFF.

 2. Zvolíme si požadovaný odtieň a aplikujeme na odmastené nechty v tenkej vrstve, ktorú vytvrdíme v LED lampe po dobu 30 sekúnd - v UV lampe po dobu dvoch minút.

 3. Nalakujeme nechty druhou vrstvou laku ROCKLAC a opäť vytvrdíme v LED lampe po dobu dvakrát 30 sekúnd, alebo v UV lampe po dobu dvakrát dve minúty.

 4. Výsledný efekt je oslňujúci lesk a krásna celistvá vrstva na nechtu.

 5. Ak chceme aplikujeme nechtový olejček pre výživu kožičky.

 6. Týmto je hotovo a môžeme sa pýšiť krásne upravenými nechtami po dlhú dobu.

Pre odstránenie odrastenej vrstvy laku ROCKLAC použijeme opäť odstraňovač OFF, ktorý aplikujeme na fólie k tomu určené a každý necht zvlášť zabalíme do fólie a necháme pôsobiť cca 5 minút. Po uplynutí doby fóliu stiahneme z nechtu a lak ROCKLAC odstránime pomocou pomarančového drievka. Hneď potom môžeme opäť aplikovať lak ROCKLAC. 
Ako doplnok lakov ROCKLAC samozrejme ponúkame okrem iného rôzne druhy LED lámp, UV lámp, cenovo výhodné sady, odstraňovač OFF, či fólia na odstránenie laku ROCKLAC. 
Tak s chuťou do toho, výsledok ohromí určite nielen vás, ale aj vaše okolie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky