UV AKRYGÉL

inspiracekvety (1)

V nechtovej kozmetike medzi najznámejšími produktmi na nechtovú modeláciu patria UV gély a akryl. V dnešnej dobe je na výber aj kombinácia týchto dvoch výrobkov. Jedná sa o Akrygél, ktorý sa používa na problematické nechty.

Pokiaľ Vašim zákazníčkam z nejakého dôvodu nedrží gél na nechtoch či nechcete pracovať s akrylom kvôli nepríjemnému zápachu tvrdidla, ktoré sa u Akrygélu nepotrebuje, odporúčame práve Akrygél. Aplikuje sa predovšetkým na fyzicky namáhané a problematické nechty. Spojením týchto dvoch výrobkov získate pevný a zároveň pružný materiál.

Klasický UV gél je pružný, pekne sa prispôsobí prírodnému nechtu. Bohužiaľ, pri niektorých zamestnaniach napr. kaderníčky, pomocné sily v kuchyni, atď, kde sú nechty namáhané, gél nedrží. V tomto prípade sa na nechty aplikuje akrygél, ktorý spojí pevnosť akrylu a pružnosť gélu.

Veľmi jednoducho sa s ním pracuje, preto je vhodný i pre začínajúce nechtárky.

UV akrygél sa mieša s UV akrygél púdrom v druhej vrstve modelácie. Vytvrdzuje sa v UV lampe po dobu 2-3 minút.

Postup modelácie pomocou UV Akrygélu:
Na túto modeláciu budeme potrebovať akrygél a akrygel púder.

 1. Prírodný necht zdrsníme pilníkom a pomarančovým drievkom odstránime kožtičku. Necht spilujeme do požadovanej dĺžky.

 2. Odstránime z nechtu prebytočný prach z pilovania a aplikujeme prilnávač – napríklad Super stick. Ten nám zaistí lepšie priľnutie gélu k prírodnému nechtu.

 3. Na pripravený necht nanesieme vrstvu podkladového gélu – môžeme použiť i UV AKRYGÉL a dáme vytvrdiť do UV lampy po dobu 3 minút.

 4. Na nezotretý výpotok aplikujeme modelovaciu vrstvu - zmiešame si UV akrygél s UV akrygélom púdrom (neodporúčame dávať veľa púdru). Dáme vytvrdiť na       3 minúty do lampy. Túto vrstvu môžeme opakovať, ale nie je to nutné.

 5. Po vytvrdení zotrieme z nechtu výpotok čističom. Spilujeme necht do požadovaného tvaru.

 6. Na tretiu vrstvu aplikujeme vrchný gél napr.: Vždy lesklý, alebo môžeme použiť i UV akrygél. Celú modeláciu môžeme teda urobiť jedným gélom.

60_1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie