💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

UV AKRYGÉL

inspiracekvety (1)

V nechtovej kozmetike medzi najznámejšími produktmi na nechtovú modeláciu patria UV gély a akryl. V dnešnej dobe je na výber aj kombinácia týchto dvoch výrobkov. Jedná sa o Akrygél, ktorý sa používa na problematické nechty.

Pokiaľ Vašim zákazníčkam z nejakého dôvodu nedrží gél na nechtoch či nechcete pracovať s akrylom kvôli nepríjemnému zápachu tvrdidla, ktoré sa u Akrygélu nepotrebuje, odporúčame práve Akrygél. Aplikuje sa predovšetkým na fyzicky namáhané a problematické nechty. Spojením týchto dvoch výrobkov získate pevný a zároveň pružný materiál.

Klasický UV gél je pružný, pekne sa prispôsobí prírodnému nechtu. Bohužiaľ, pri niektorých zamestnaniach napr. kaderníčky, pomocné sily v kuchyni, atď, kde sú nechty namáhané, gél nedrží. V tomto prípade sa na nechty aplikuje akrygél, ktorý spojí pevnosť akrylu a pružnosť gélu.

Veľmi jednoducho sa s ním pracuje, preto je vhodný i pre začínajúce nechtárky.

UV akrygél sa mieša s UV akrygél púdrom v druhej vrstve modelácie. Vytvrdzuje sa v UV lampe po dobu 2-3 minút.

Postup modelácie pomocou UV Akrygélu:
Na túto modeláciu budeme potrebovať akrygél a akrygel púder.

 1. Prírodný necht zdrsníme pilníkom a pomarančovým drievkom odstránime kožtičku. Necht spilujeme do požadovanej dĺžky.

 2. Odstránime z nechtu prebytočný prach z pilovania a aplikujeme prilnávač – napríklad Super stick. Ten nám zaistí lepšie priľnutie gélu k prírodnému nechtu.

 3. Na pripravený necht nanesieme vrstvu podkladového gélu – môžeme použiť i UV AKRYGÉL a dáme vytvrdiť do UV lampy po dobu 3 minút.

 4. Na nezotretý výpotok aplikujeme modelovaciu vrstvu - zmiešame si UV akrygél s UV akrygélom púdrom (neodporúčame dávať veľa púdru). Dáme vytvrdiť na       3 minúty do lampy. Túto vrstvu môžeme opakovať, ale nie je to nutné.

 5. Po vytvrdení zotrieme z nechtu výpotok čističom. Spilujeme necht do požadovaného tvaru.

 6. Na tretiu vrstvu aplikujeme vrchný gél napr.: Vždy lesklý, alebo môžeme použiť i UV akrygél. Celú modeláciu môžeme teda urobiť jedným gélom.

60_1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky