💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

ROZDIEL MEDZI JEDNOFÁZOVÝMI UV GÉLMI A TROJFÁZOVÝMI UV GÉLMI

59

Jednofázové UV gély

Jednofázové UV gély sú gély, ktoré v sebe obsahujú gél podkladový, modelovací a vrchný. Je to tzv. tri v jednom - trojfázový systém. Jednofázové UV gély sú výborné v tom, že je s nimi ľahká a rýchla práca.

 

Medzi naše jednofázové UV gély patria:

UV gél Eník
ENII ULTRA STRONG FIBER gél
ENII ULTRA STRONG FIBER - PINK gél
ENIIGMATIC - jednofázový UV gél
ECO UV gél jednofázový ORIGINÁL priehľadný
UV Akrygel gél

Postup práce s jednofázovými UV gélmi

1. Ako prvý nanesieme na nechtovú kožtičku Odstraňovač kožtičky. Necháme chvíľu pôsobiť a potom kožtičku zatlačíme pomocou pomarančového drievka či kovového zatláčača.

2. Pilníkom 180/180 zdrsníme nechtové lôžko a skrátime necht do požadovanej dĺžky. Musíme dávať pozor, aby sme sa takto upraveného nechtu už nedotýkali, došlo by k jeho umasteniu, ktoré by potom viedlo k odchlipovaniu UV gélu. Na takto pripravené nechty aplikujeme prilnávač UV gélu (Super stick, Ultrabond, Universal primer), ktorý zaistí priľnutie medzi prírodným nechtom a gélom, necháme 1 minútu zaschnúť.

3. Pomocou štetca nanesieme na necht vybraný jednofázový UV gél v tenkej vrstve a necháme vytvrdiť v UV lampe po dobu 2 minút.

Na nezotretý výpotok aplikujeme druhú vrstvu jednofázového gélu tzv. modelovaciu vrstvu. Po vytvrdení zotrieme z nechtu výpotok a necht spilujeme do požadovaného tvaru. V tejto vrstve modelujeme tzv. C oblúk, ktorý pokrýva stresový bod nechtu.

Takto vytvorené gélové nechty môžeme ďalej ľubovolne zdobiť napr. farebnými gélmi. Ako poslednú vrstvu použijeme opäť jednofázový UV gél s tým rozdielom, že túto vrstvu necháme v UV lampe vytvrdiť 3-4 minúty. Nakoniec zotrieme výpotok a ošetríme kožtičku v okolí nechtu výživným olejčekom.

 

Trojfázové UV gély

Na rozdiel od jednofázových UV gélov, kde potrebujete len 1 gél, pri trojfázovom systéme potrebujete 3 gély. Práca s nimi je síce dlhšia, ale každý z týchto gélov má svoju špecifickú konzistenciu, a preto je medzi nechtárkami veľmi obľúbený. 
Podkladový UV gél je redšej konzistencie a nanáša sa v tenkej vrstve.
Modelovací UV gél sa používa ako druhá vrstva, je hustejšej konzistencie, aby sa s ním dobre modeloval C oblúk a gél sa neroztiekol.
Vrchný UV gél, ktorý je redšej konzistencie nanášame v tenkej vrstve. Ukončuje celú nechtovú modeláciu a dodáva nechtom nezameniteľný lesk.

 

Medzi naše podkladové UV gély patria:

ENII BASE GEL WITH BRUSH - podkladový UV gél so štetcom
ENII BASE GÉL
UV gél podkladový priehľadný
UV gél podkladový ružový

Medzi naše modelovacie UV gély patria:

ENII PREMIUM
ENII SUPERIOR II.
ENII MAGICAL - modelovací priehľadný gél
UV gél modelovací french mliečno biely - NOVINKA
UV gél modelovací ružový
UV gél modelovací french jemne ružový

Medzi naše vrchné UV gély patria:

ENII TOP GÉL
ENII MATT EFFECT GÉL
VŽDY LESKLÝ GÉL
QUICK UV TOP FINISH bezvýpotkový
UV Gloss and Go so štetcom

Postup práce s trojfázovými UV gélmi:

1. Ako prvý nanesieme na nechtovú kožtičku odstraňovač kožtičky. Necháme chvíľu pôsobiť a potom kožtičku zatlačíme pomocou pomarančového drievka či kovového zatláčača.

2. Pilníkom 180/180 zdrsníme nechtové lôžko a skrátime necht do požadovanej dĺžky. Musíme dávať pozor, aby sme sa takto upraveného nechtu už nedotýkali, došlo by k jeho umasteniu, ktoré by potom viedlo k odchlipovaniu UV gélu. Na takto pripravené nechty aplikujeme prilnávač UV gélu (Super stick, Ultrabond, Universal primer), ktorý zaistí priľnutie medzi prírodným nechtom a gélom, necháme 1 minútu zaschnúť.

3. Podkladovú vrstvu UV gélu nanesieme v tenkej vrstve pomocou štetca a vytvrdíme v UV lampe po dobu 2 minút. Vyberáme si gél z podkladových UV gélov.

4. Modelovaciu vrstvu UV gélu nanesieme na nezotretý výpotok. Použijeme jeden z modelovacích UV gélov a vytvarujeme z neho C oblúk. Vytvrdzujeme po dobu 2 minút. Potom zotrieme výpotok a vytvarujeme necht do požadovaného tvaru.

5. Vrchná vrstva UV gélu ukončuje celkovú modeláciu. Vytvrdzujeme 3-4 minúty. Dodá nechtom dlhotrvajúci lesk. Z vytvrdeného nechtu zotrieme výpotok a ošetríme nechtovú kožtičku.

Každý si musí nájsť svoj obľúbený systém, ktorý mu lepšie bude vyhovovať. U trojfázového systému je nutné dávať pozor, aby sa nezamenili gély.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky