💅 15% Akcia na všetky Gél lak 5 ml - ideálna príležitosť ako vyskúšať nový odtieň + Silver Painting gél znovu skladom!

SVADOBNÉ NECHTY

18

Milé dámy,

 pripravili sme si pre Vás článok na tému svadobné nechty. V dnešnej dobe sa preferuje extravagancia, ale my sme aj napriek tomu  zvolili klasickú francúzsku manikúru.

 

Neveste sme nechty predĺžili pomocou nechtových šablón. V poslednej dobe sa dáva pri predlžovaní nechtov prednosť nechtovým šablónam pred nechtovými tipmi. Pri práci s nechtovými šablónami musíme dávať pozor na správny sklon šablóny.

Po skončení celej nechtovej modelácie zdobíme nechty pomocou akrylových farieb Polycolor podľa svojej fantázie. 

 Postup:

 1. Nechty klientky aj svoje ruky vydezinfikujeme dezinfekciou na ruky LAVOSEPT,  ako z vrchnej, tak zo spodnej strany, opilujeme voľný okraj nechtu a zdrsníme nechtovú platničku pilníkom o hrúbke  maximálne 180, nechty oprášime štetcom na oprašovanie a aplikujeme prilnávač gélu SUPER STICK. Necháme chvíľku zaschnúť a na nechty klientky si pripravíme nechtové šablóny. U toho kroku dávame pozor na správny sklon šablóny.

 2. Ako prvý aplikujeme tenkú vrstvu jednofázového gélu ENIIGMATIC a vytvrdíme v UV lampe po dobu 30 sekúnd. Potom ruky vytiahneme z lampy a gél vypinchujeme pomocou pinchovacej pinzety do požadovaného tvaru - tunela, necht zaistíme nechtovou svorkou a spolu s ňou nechty vytvrdíme v uv lampe po dobu 2 minút. Nestierame výpotok a gélom CAMOUFLAGE vytvoríme nechtové lôžko - tvoríme ho v závislosti na dĺžke nechtu a tvaru nechtovej platničky klientky. Jednotlivé vrstvy tvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Na voľný okraj nechtu aplikujeme biely gél pre francúzsku manikúru EXTRÉMNE BIELY a vytvrdíme taktiež v UV lampe po dobu dvoch minút. Potom zotrieme výpotok a zarovnáme mierne nerovnosti v gélu  pilníkom o hrúbke 180/180.

 3. Cez celú modeláciu nanesieme jednofázový gél  ENIIGMATIC, nanesieme zdobenie v tvare srdca pomocou rôznych druhov flitrového prachu a vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Teraz nanesieme znova tenkú vrstvu gélu ENIIGMATIC,  zotrieme výpotok čističom nechtov a nechty spilujeme do požadovaného tvaru pilníkom Zebra 100/100.

 4. Oprášime prebytočný prach a tu je už rada na vašej fantázii. Nechty dozdobíme pomocou akrylových farieb Polycolor. Výsledný efekt zafixujeme opäť pomocou jednofázového gélu Eniigmatic, ktorý teraz tvrdíme v UV lampe pre vyšší lesk minimálne po dobu 4 minút.

 5. Po zotretí výpotku aplikujeme na kutikulu klientky nechtový olejček.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.