💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

SPOMIENKA NA SLNEČNÉ LETO

19

Leto je síce za nami, ale prečo si pochmúrnu zimu trošku neprifarbiť a nepripomenúť si krásne leto aspoň prostredníctvom farbičiek? Firma Enii - nails Vám k tomu dopomôže pomocou jedného z ďalších fotopostupov.

Tentoraz sa nechtová designérka Dita Fico zamerala nielen na veľmi výrazné neónové farby, ale aj na stále viac žiadaný tvar nechtov Pipe. Tieto nechty vynikajú nielen svojím štíhlym tvarom, ale tiež vďaka svojmu tvarovaniu tzv. pinchovaniu pôsobia veľmi prirodzene a zároveň i elegantne.

 1. Pripravíme si nechty na modeláciu a to tak, že zbrúsime starý materiál, či len zdrsníme povrch prírodného nechtu, odstránime kutikulu a ako pomocnú tekutinu použijeme UV Super stick, ktorý je vhodný ako na gélové nechty, tak aj na akrylovú modeláciu.

 2. Klientke nasadíme nechtové šablóny, dbáme pritom na správny sklon šablóny, ktorá u takto modelovaných nechtov v tvare Pipe musí byť nasadená naozaj starostlivo a smerovať akoby hore.

 3. Akrylovým púdrom Camouflage vytvoríme klientke nechtové lôžko, ktorým opticky predĺžime lôžko klientky. Akrylovým púdrom Clear vytvoríme voľný okraj nechtu a potom v správnom okamihu nechty stlačíme, tzv. pinchujeme do tvaru tunela. K správnemu tvaru nám zároveň veľmi pomôžu pinchovacie trubičky,  pomocou ktorých vytvoríme dokonalý tunel voľného okraja. Nechty spilujeme do konečného tvaru pomocou pilníka Zebra 100/100 a doleštíme ich pomocou penového pilníka.

 4. Ako zdobenie sme zvolili všetky škály neónových farieb, ktoré vynikajú svojou stálosťou farby aj pri mori, či za veľmi intenzívneho slnečného žiarenia. Aplikujeme ich pomocou štetca a necháme vytvrdiť v dvoch slabých farbách v UV lampe po dobu troch minút. Tieto farby použila designérka zo širokej škály našich nových Dynamic gél lakov.

 5. Ako zdobenie sme zvolili tzv. Kamene. Do vrstvy gélu designérka zapustila ​​biely bezvýpotkový gél Polar white, vytvrdila v UV lampe po dobu troch minút a potom len biele plochy opäť pretrela neónovými gél lakmi.

 6. Celú modeláciu zafixujeme pomocou vrchného gélu z radu gél lakov Dynamic (nadlak, podlak) a vytvrdíme v UV lampe po dobu minimálne 2x tri minúty.

 7. Pre dosiahnutie nezameniteľného lesku sme použili absolútnu novinku, ktorou je Parfumed cleaner, je vynikajúci nielen pre svoju neodolateľnú vôňu, ale zároveň dodá nechtom neodolateľný lesk, obsahuje aj zmes olejov, preto už nemusíte klientke aplikovať výživný olejček, ale nie je to na škodu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky