💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

NECHTOVÉ TIPY

17

Modeláž pomocou nechtových tipov, alebo šablón? Nechtové dizajnérky, ktoré dávajú prednosť tipom určite potešilo, že v posledných rokoch boli vyvinuté nové druhy uľahčujúce prácu. Špeciálne nechtové tipy pre francúzsku manikúru, prípadne ich ozdobené varianty, urýchľujú modeláž nechtov a potom predovšetkým následné zdobenie. Ešte nedávno boli hitom nechtové tipy na francúzsku manikúru. Poslednou novinkou sú tipy v tvare Stiletto - klasické a tiež priehľadné. Predstavujeme vám aktuálnu ponuku nechtovej kozmetiky ENII-NAILS.

COSMO SQUARE (rovné, prírodné)
Najpredávanejšie a najpoužívanejšie nechtové tipy firmy ENII-NAILS sú vhodné pre väčšinu nechtových platničiek. Majú dlhú nalepovaciu plôšku, vynikajú pružnosťou, ľahkou pilovateľnosťou prechodu k prírodnému nechtu a majú prirodzenú mliečnu farbu. Nielen pre tieto vynikajúce vlastnosti si nechtové tipy Cosmo square zamilujete, rovnako ako väčšina našich zákazníčok.
Balenie: Tipy Cosmo Square sú k dispozícii v boxe po 200 kusoch, alebo v náhradnom balení po 50 kusoch. K vyskúšaniu je vhodná skúšobná sada, ktorá obsahuje 40 kusov.

FRENCH FLAME WHITE, FRENCH VALLEY WHITE (biele dekoratívne)
Dizajnové nechtové tipy vynikajú bielou farbou a pružnosťou. Na prechode tipov sú výrezy, ktoré dokonale oživia francúzsku manikúru. Tipy sa už preto nepilujú, len zmatňujú bielym blokom ENII-NAILS. Sú vhodné na bežné nosenie, ale aj na originálne zdobenie, napríklad pre nevesty, či iné spoločenské príležitosti.
Balenie: Tipy French Flame White a French Valley White sú k dostaniu vo forme boxov po 100 kusoch, alebo ako skúšobná sada, ktorá obsahuje 40 kusov.

FRENCH OVAL CLEAR - NOVINKA (Stilletto - priehľadné)
Táto praktická novinka je žiadanou alternatívou k vytvoreniu teraz veľmi moderného tvaru nechtov stiletto. Sú priehľadné, čo je veľká výhoda pre následné zdobenie nechtov. Prechod medzi tipom a prírodným nechtom sa dá ľahko spilovať, a tým vytvoriť dokonalý tvar Stiletto. Samozrejmosťou je nezvyčajná pružnosť materiálu a následné zabránenie praskaniu nechtov.
Balenie: Tipy French Oval Clear sú k dispozícii v boxoch po 100 a 200 kusoch a tiež ako skúšobná sada, ktorá obsahuje 40 kusov.

ROYAL CLEAR (rovné, priehľadné)
Tieto nechtové tipy sú pre svoju absolútnu transparentnú farbu ideálne predovšetkým na ďalšie zdobenie nechtov. Sú vhodné pre väčšinu tvarov nechtových platničiek. Majú krátku nalepovaciu zónu, pomocou lepidla krásne priľnú k prírodnému nechtu a ich samozrejmosťou je pružnosť materiálu.
Balenie: Tipy Royal Clear sú v ponuke po 200 kusoch, ako skúšobná sada po 40 kusoch, alebo ako balenie vo veľkostiach, ktoré obsahuje 50 kusov tipov.

ROYAL OVERLAP (zahnuté, prírodné)
Tipy mliečneho vzhľadu s dlhou nalepovacou plôškou sú vhodné, okrem iného, aj pre ohryzené nechty (rovnako ako tipy Cosmo Square).
Balenie: Tipy Royal Overlap sa predávajú po jednotlivých veľkostiach, ale aj v boxe po 200 kusoch, a v skúšobnom balení po 40 kusoch.

ROYAL WHITE (rovné, biele)
Najpoužívanejšie nechtové tipy pre klasickú bielu francúzsku manikúru, sú opatrené krátkou nalepovacou plôškou pre jednoduchšie lepenie. Po nalepení tipu a vymodelovaní ľubovoľným gélom značky ENII-NAILS sú nechty hotové v podobe klasickej bielej francúzskej manikúry, alebo pripravené na ďalšie zdobenie. Prechod tipu nepilujeme, iba zmatníme bielym blokom ENII-NAILS.
Balenie: Rovnako ako väčšina ostatných tipov sú Royal White k dispozícii v boxe po 200 kusoch, po jednotlivých kusoch, ale aj ako skúšobné balenie po 40 kusov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky