Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

SADY ENII WEEK POLISH TWINS

50

Nielen pre horúce letné dni, ale taktiež pre blížiace sa podzimné obdobie Vám firma Enii-nails pripravila cenovo výhodné sady 2 ks lakov na nechty ENII WEEK POLISH TWINS.

Určite ste o tejto prevratnej novinke už počuli. Jedná sa o dlhotrvajúce laky na nechty, určené výhradne na prírodné nechty. Vynikajú predovšetkým svojou tvrdosťou, pružnosťou a leskom. Napriek svojim jedinečným krycím schopnostiam sa dajú veľmi ľahko odstrániť bežným acetónovým odlakovačom na nechty.

Práve preto pre Vás máme pripravené výhodné sady TWINS, v ktorých sme pre Vás farebne skombinovali 2 farebné laky na nechty podľa najnovších trendov. Laky sú nakombinované tak, aby ste naplno využili obidva odtiene. Obzvlášť v nadchádzajúcom chladnejšom období sú tu pre vás pripravené i prekrásne podzimné odtiene v podobe fialovej, tyrkysovo modrej, čiernej, či vínovej.

Nezabudnite, že tento lak na nechty potrebuje zafixovať Top Coatom. Odporúčame preto zakúpiť si špeciálne navrhnutý ENII WEEK POLISH Top Coat, ktorý dodá lakom odolnosť, tvrdosť a lesk. Práve vďaka tomuto záverečnému číremu laku Vám ENII WEEK POLISH laky vydržia čo najdlhšie. O presnom postupe, ako laky ENII WEEK POLISH aplikovať sa dočítate v jednom z našich článkov tu.

49

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.