💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

FINISH PLNÝ LESKU

47

V tomto článku by sme Vám radi predstavili vrchné gély vo forme laku so štetcom. Porovnáme si dva naše top produkty z kategórie ukončovacích gélov s vysokým leskom.

QUICK FINISH – s týmto vrchným leskom sa pracuje veľmi jednoducho a rýchlo. Záver celej Vašej práce s nechtovou modeláciou tak bude priam dokonalý. Quick Finish je pevný a odolný gél s nádherným leskom, ktorý nemá konkurenciu. 
Aplikácia je jednoduchá, nanášame ho na zdrsnený povrch vymodelovaných nehtov. S týmto gélom je veľmi jednoduchá manipulácia a to predovšetkým vďaka svojej riedkej konzistencii a aplikátoru v štetčeku . Ďalšou výhodou je, že u tohoto výrobku nestierame výpotok. Quick sa vytvrdí v UV lampe a ihneď po vytvrdení sú nechty suché a v plné lesku. 
Vzhľadom k jeho pevnosti a tvrdosti ho odporúčame aplikovať na kratšie, blokom zdrsnené nechty, aby sme predišli prípadnému popraskaniu, či olupovaniu.

UV GLOSS AND GO – je tiež jeden z našich TOP produktov. A to predovšetkým pre svoj absolútny lesk. Tento gél je pevný, ale pritom pružný a poddajný. Nemusíme sa obávať toho, že by nám pri väčšom tlaku na nechte popraskal. 
Aplikovať ho môžeme na akúkoľvek modeláciu nechtov, či už na gélové, alebo akrylové. Jednoducho ho nanesieme štetčekom na zdrsnený povrch nechtu, vytvrdíme v UV lampe a zotrieme výpotok.

Typ pre Vás: Pokiaľ sa Vám po dlhšej dobe zdajú Vaše nechty bez lesku, alebo sa poškrabali častou manuálnou prácou, oživte ich farbu leskom. Stačí blokom zdrsniť plochu nechtu, aplikovať vrchný gél UV Gloss and Go v tenkej vrstve a zotrieť výpotok. Vaše nechtíky budú opäť žiariť ako by ste práve vyšli z nechtového štúdia.

48

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky