LED GÉLY

45

V podvedomí všetkých nechtových designérok sú rozšírené najviac UV gély. Avšak doba ide dopredu a je tu novinka v podobe LED gélov. Tieto gély sa vytvrdzujú v LED lampe, ktorá Vám ušetrí nakupovanie žiariviek. V LED lampe sú diódy, ktoré nie je potreba meniť.

LED lampa 12 W s kódom EI 09-20, ktorú máme v ponuke, má svietivosť LED diód 
35 000 - 50 000 hodín. Táto lampa má časový spínač 30, 60, 90 sekúnd a režim trvalého svietenia.

Modelácia s LED gélmi šetrí čas, LED gél sa v LED lampe vytvrdzuje 30 – 90 sekúnd. Tieto gély sú vhodné i na spevnenie prírodných nechtovLED gél nemožno vytvrdiť v UV lampe.

LED STARTING GÉL
- Podkladový LED GÉL je redšej konzistencie, čírej farby. Nanášame ho ako prvú vrstvu v trojfázovom systéme.

LED STRONG GÉL
- Modelovací samonivelačný LED gél, ktorým tvoríme C oblúk. V kelímku je jemne ružovej farby, ale na nechte je priehľadný. Nanášame ho ako druhú vrstvu.

LED CAMOUFLAGE GÉL
- Tento gél slúži k prekrytiu nedostatkov nechtového lôžka. Vytvorí krásnu prirodzenú farbu. Nanáša sa taktiež ako druhá vrstva namiesto STRONG LED GÉLU.

LED SNOW GÉL
- Extrémne biely LED gél, ktorý je určený na francúzsku manikúru, možno ho použiť na modelovací LED STRONG GÉL či na CAMOUFLAGE LED GÉL.

LED ENDING GÉL
- Vrchný gél s vysokým leskom. Je priehľadný a používa sa ako záverečná fáza z trojfázového systému.

NOVINKA – ENII ULTRA STRONG FIBER

Jedná sa o najnovšiu generáciu gélu so silou akrylu. Naviac tento gél ide vytvrdiť ako v UV tak i LED lampe. V UV lampe sa vytvrdzuje 2 minúty, v LED lampe 30 sekúnd. 
Jedná sa o jednofázový priehľadný gél, stredne hustej konzistencie. Je vhodný i pre začínajúce nechtárky. Špeciálne zloženie zaisťuje dokonalú priľnavosť a zabraňuje odlúpnutiu a popraskaniu gélu. 
Tento gél je veľmi vhodný na opravu zlomeného nechtu a doplnenie odrastených nechtov. S obsahom sklolaminátu vo výrobku nepociťuje zákazníčka pálenie v lampe.
Pre nechtové designérky je práca s LED gélmi revolúciou v nechtovej modelácii, pretože veľmi šetrí čas, ako klientkám, tak i nechtárkam.

46

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie