💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

LED GÉLY

45

V podvedomí všetkých nechtových designérok sú rozšírené najviac UV gély. Avšak doba ide dopredu a je tu novinka v podobe LED gélov. Tieto gély sa vytvrdzujú v LED lampe, ktorá Vám ušetrí nakupovanie žiariviek. V LED lampe sú diódy, ktoré nie je potreba meniť.

LED lampa 12 W s kódom EI 09-20, ktorú máme v ponuke, má svietivosť LED diód 
35 000 - 50 000 hodín. Táto lampa má časový spínač 30, 60, 90 sekúnd a režim trvalého svietenia.

Modelácia s LED gélmi šetrí čas, LED gél sa v LED lampe vytvrdzuje 30 – 90 sekúnd. Tieto gély sú vhodné i na spevnenie prírodných nechtovLED gél nemožno vytvrdiť v UV lampe.

LED STARTING GÉL
- Podkladový LED GÉL je redšej konzistencie, čírej farby. Nanášame ho ako prvú vrstvu v trojfázovom systéme.

LED STRONG GÉL
- Modelovací samonivelačný LED gél, ktorým tvoríme C oblúk. V kelímku je jemne ružovej farby, ale na nechte je priehľadný. Nanášame ho ako druhú vrstvu.

LED CAMOUFLAGE GÉL
- Tento gél slúži k prekrytiu nedostatkov nechtového lôžka. Vytvorí krásnu prirodzenú farbu. Nanáša sa taktiež ako druhá vrstva namiesto STRONG LED GÉLU.

LED SNOW GÉL
- Extrémne biely LED gél, ktorý je určený na francúzsku manikúru, možno ho použiť na modelovací LED STRONG GÉL či na CAMOUFLAGE LED GÉL.

LED ENDING GÉL
- Vrchný gél s vysokým leskom. Je priehľadný a používa sa ako záverečná fáza z trojfázového systému.

NOVINKA – ENII ULTRA STRONG FIBER

Jedná sa o najnovšiu generáciu gélu so silou akrylu. Naviac tento gél ide vytvrdiť ako v UV tak i LED lampe. V UV lampe sa vytvrdzuje 2 minúty, v LED lampe 30 sekúnd. 
Jedná sa o jednofázový priehľadný gél, stredne hustej konzistencie. Je vhodný i pre začínajúce nechtárky. Špeciálne zloženie zaisťuje dokonalú priľnavosť a zabraňuje odlúpnutiu a popraskaniu gélu. 
Tento gél je veľmi vhodný na opravu zlomeného nechtu a doplnenie odrastených nechtov. S obsahom sklolaminátu vo výrobku nepociťuje zákazníčka pálenie v lampe.
Pre nechtové designérky je práca s LED gélmi revolúciou v nechtovej modelácii, pretože veľmi šetrí čas, ako klientkám, tak i nechtárkam.

46

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky