💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

HIT LETA I PODZIMNEJ SEZÓNY - CHROMOVÉ NECHTY

52

Týmto článkom by sme vám chceli predstaviť veľmi žiadanú novinku značky ENII - NAILS – zalešťovacie pigmenty s kovovým efektom. Jeho použitie je veľmi jednoduché a má viacej farebných variant, pretože ho môžete aplikovať na akúkoľvek farbu bezvýpotkového gélu, či Rocklac a vždy vám vytvorí iný farebný efekt.
Nechtová designérka, pani Dita Fico, použila pri tejto modelácii nielen jednofázový gél Originál, ktorý vyniká svojou hustou konzistenciou, ale zároveň i svojou pevnosťou a pružnosťou, ale taktiež ako farebný základ lak Rocklac, ktorý nám výborne poslúži k aplikácii zalešťovacieho pigmentu, pretože neobsahuje výpotok.

 1. Nechty vydezinfikujeme dezinfekciou na ruky, odstránime cuticulu pomocou brúsky, odstránime starý materiál z nechtu a prírodný necht zdrsníme pomocou pilníku 180/180. Nechty oprášime.

 2. Na prírodný necht aplikujeme Nail Prep pre dehydratáciu nechtu a zároveň pre jeho ďalšiu dezinfekciu a následne aplikujeme Super Stick – prilnávač gélu pre lepšie priľnutie materiálu s nechtovou platničkou.

 3. Na odrastenú časť nechtu aplikujeme vo veľmi tenkej vrstve gél Originál ( len vmasírujeme do nechtovej platničky) a vytvrdíme v UV/LED lampe po dobu 30 sec. Výpotok za žiadnych okolností nestierame. Slúži nám ako väzba medzi ďalšou vrstvou gélu.

 4. Tým istým gélom Originál – ktorý je jednofázový gél, vytvoríme C oblúk, s týmto gélom je modelácia veľmi jednoduchá vďaka jeho hustej konzistencii, zotrieme výpotok a nechty vypilujeme pomocou pilníku 100/100 do požadovaného tvaru.

 5. Ako podklad pod zalešťovací pigment použijeme Rocklac v šedej farbe, pre zvýraznenie striebornej farby nechtu. Nechty vytvrdíme v UV/led lampe po dobu 30 sec a na ešte teplý necht zaleštíme pomocou aplikátoru pigment, ktorý vyleštíme do absolutne vysokého – zrkadlového lesku a oprášime oprašovacím štetcom. Teraz môžeme nechty akokoľvek zdobiť, nechtová designérka v tomto prípade volila jednoduchosť a nechty už inak nenazdobila.

 6. Ako poslednú vrstvu aplikujeme akýkoľvek výpotkový finish – lesk, ktorý polymerizujeme po dobu minimálne 60 sec v UL/LED lampe.

 7. Na záver použijeme nechtový olejček pre hydratáciu nechtovej kožtičky, aj okolia nechtovej platničky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky