❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

HIT LETA I PODZIMNEJ SEZÓNY - CHROMOVÉ NECHTY

52

Týmto článkom by sme vám chceli predstaviť veľmi žiadanú novinku značky ENII - NAILS – zalešťovacie pigmenty s kovovým efektom. Jeho použitie je veľmi jednoduché a má viacej farebných variant, pretože ho môžete aplikovať na akúkoľvek farbu bezvýpotkového gélu, či Rocklac a vždy vám vytvorí iný farebný efekt.
Nechtová designérka, pani Dita Fico, použila pri tejto modelácii nielen jednofázový gél Originál, ktorý vyniká svojou hustou konzistenciou, ale zároveň i svojou pevnosťou a pružnosťou, ale taktiež ako farebný základ lak Rocklac, ktorý nám výborne poslúži k aplikácii zalešťovacieho pigmentu, pretože neobsahuje výpotok.

 1. Nechty vydezinfikujeme dezinfekciou na ruky, odstránime cuticulu pomocou brúsky, odstránime starý materiál z nechtu a prírodný necht zdrsníme pomocou pilníku 180/180. Nechty oprášime.

 2. Na prírodný necht aplikujeme Nail Prep pre dehydratáciu nechtu a zároveň pre jeho ďalšiu dezinfekciu a následne aplikujeme Super Stick – prilnávač gélu pre lepšie priľnutie materiálu s nechtovou platničkou.

 3. Na odrastenú časť nechtu aplikujeme vo veľmi tenkej vrstve gél Originál ( len vmasírujeme do nechtovej platničky) a vytvrdíme v UV/LED lampe po dobu 30 sec. Výpotok za žiadnych okolností nestierame. Slúži nám ako väzba medzi ďalšou vrstvou gélu.

 4. Tým istým gélom Originál – ktorý je jednofázový gél, vytvoríme C oblúk, s týmto gélom je modelácia veľmi jednoduchá vďaka jeho hustej konzistencii, zotrieme výpotok a nechty vypilujeme pomocou pilníku 100/100 do požadovaného tvaru.

 5. Ako podklad pod zalešťovací pigment použijeme Rocklac v šedej farbe, pre zvýraznenie striebornej farby nechtu. Nechty vytvrdíme v UV/led lampe po dobu 30 sec a na ešte teplý necht zaleštíme pomocou aplikátoru pigment, ktorý vyleštíme do absolutne vysokého – zrkadlového lesku a oprášime oprašovacím štetcom. Teraz môžeme nechty akokoľvek zdobiť, nechtová designérka v tomto prípade volila jednoduchosť a nechty už inak nenazdobila.

 6. Ako poslednú vrstvu aplikujeme akýkoľvek výpotkový finish – lesk, ktorý polymerizujeme po dobu minimálne 60 sec v UL/LED lampe.

 7. Na záver použijeme nechtový olejček pre hydratáciu nechtovej kožtičky, aj okolia nechtovej platničky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.