ūüíÖLetn√° 20% zńĺava na vŇ°etko nezńĺavnen√©! Zadajte k√≥d: SUMMER20 Akcia plat√≠ do 20.6.!

FIRMA Z MORAVY - samozrejme, len ENII-NAILS

53

Nechtov√° dizajn√©rka Dita Fico vytvorila pomocou g√©lu Ultra Strong Fiber nechty v tvare mandle na Ň°abl√≥ny, dozdobila ich slov√°ck√Ĺmi ornamentami, pre ktor√© s√ļ typick√© farby ako ńćerven√°, biela, Ňĺlt√° a modr√°. Tento g√©l je vhodn√Ĺ ako pre predńļŇĺenie nechtu, tak pre spevnenie. VńŹaka svojej konzistencii nezatek√° a v√Ĺborne sa s n√≠m pracuje. Ultra Strong Fiber g√©l obsahuje ńćiastońćky sklenen√©ho vl√°kna, preto je vhodn√Ĺ pre nam√°han√© nechty i pre probl√©mov√© z√°kazn√≠ńćky.

1. Vydezinfikujeme nechty pomocou dezinfekcie na ruky, odstr√°nime nechtov√ļ koŇĺtińćku pomocou br√ļsky, ńći odstraŇąovańća koŇĺtińćky. Nechty skr√°time na minimum voln√©ho okraja pomocou piln√≠ka maxim√°lnej hr√ļbky 180/180. Nechty opr√°Ň°ime opraŇ°ovac√≠m Ň°tetcom.

2. Nechty zdrsn√≠me piln√≠kom 180/180 po celej ich dńļŇĺke, opr√°Ň°ime a pre lepŇ°iu prińĺnavosŇ• materi√°lu aplikujeme Nail prep, ktor√Ĺ n√°m nechtov√ļ platnińćku nielen dehydruje, ale z√°roveŇą znovu vydezinfikuje.

T√Ĺmto ńćl√°nkom by sme v√°m t√©maticky chceli pribl√≠ŇĺiŇ• nielen pracovn√Ĺ postup pri model√°cii nechtov, ale z√°roveŇą V√°m predstaviŇ• slov√°ck√© ornamenty ‚Äď ktor√© s√ļ typick√© pre juŇĺn√ļ moravu, konkr√©tne Slov√°cko, v ktorom naŇ°a firma Enii- nails vznikla a uŇĺ cel√Ĺch desaŇ• rokov p√īsob√≠.

N√°sledne aplikujeme Super stick ‚Äď priln√°vańć g√©lu.

3. Na pr√≠rodn√© nechty nasad√≠me nechtov√© Ň°abl√≥ny, u ktor√Ĺch db√°me na sklon Ň°abl√≥ny ‚Äď v tomto pr√≠pade Ň°abl√≥ny nasad√≠me do rovnej polohy.

4. Prv√ļ vrstvu g√©lu Ultra Strong Fiber nanesieme na pr√≠rodn√Ĺ necht vo veńĺmi tenkej vrstve a vytvrd√≠me v UV/LED lampe po dobu 30 sec.

5. Druh√° vrstva g√©lu uŇĺ bude modelovacia, to znamen√°, Ňĺe s Ňąou vytvor√≠me stavbu nechtu, z√°roveŇą i dńļŇĺku a tvar nechtu. Vrstvy m√īŇĺeme opakovaŇ•. Po dosiahnut√≠ dokonal√©ho tvaru zotrieme v√Ĺpotok cleanerom a nechty vypilujeme pomocou piln√≠ku 100/100.

6. Teraz m√īŇĺeme nechty zdobiŇ•. V tomto pr√≠pade ako prv√Ĺ aplikujeme biely podklad ‚Äď farebn√Ĺ g√©l pre v√ĹraznejŇ°ie krytie i farbu vŇĺdy aplikujte v dvoch tenk√Ĺch vrstv√°ch.

7. Na biely podklad farebn√Ĺmi g√©lmi, ńći Rocklac malujeme nami zvolen√© ornamenty, v√Ĺsledn√Ĺ efekt zafixujeme z√°vereńćnou vrstvou ‚Äď leskom, ktor√Ĺ vytvrdzujeme dvojn√°sobnou dobou cca. 60 sec v UV/LED lampe, zotrieme v√Ĺpotok.

8. Na z√°ver nechtovej model√°cie aplikujeme olejńćek na koŇĺtińćku, ktor√Ĺ n√°m ju op√§Ň• hydratuje a zabr√°nime tak tvorbe z√°derov.

VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastaven√≠ POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte V√°Ň° e-mail ODSAZEN√ć SHORA A ZDOLA POVINN√Č POLE Prvn√≠ krok Po odesl√°n√≠ (pŇôihl√°Ň°en√≠ nov√©ho kontaktu) Po odesl√°n√≠ (aktualizace existuj√≠c√≠ho kontaktu) Odoberajte novinky a z√≠skajte zńĺavu 6 ‚ā¨ na prv√Ĺ n√°kup Zadajte V√°Ň° e-mail Skryt√© pole Zńĺavu m√īŇĺete vyuŇĺiŇ• pri n√°kupe nad 20 ‚ā¨. VloŇĺen√≠m e-mailu s√ļhlas√≠te s podmienkami ochrany osobn√Ĺch √ļdajov. PouŇĺ√≠t formul√°Ňô VloŇĺte tento k√≥d do vaŇ°√≠ str√°nky