💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

ROZDIEL MEDZI ROCKLAKOM A GÉL LAKOM

rocklac-ci-gel-lak

Obidva produkty sú určené na prírodné nechty. Môžeme ich ale použiť i pri práci u gélových nechtov. Tam sa ich výdrž na nechtoch samozrejme predlžuje. 
Rocklac je jednou z najmodernejších metód lakovania prírodných nechtov. Je veľmi jednoduchý pre svoju aplikáciu i následné odstránenie. Jeho predchodcom by sa dal označiť Gél lak, ktorý je svojou aplikáciou zložitejší.

GÉL LAK

Pri práci s Gél lakom potrebujeme mať tieto produkty: UV lampu, biely blok, nadlak/podlak, zvolenú farbu Gél laku, čistič nehtov, remover – odstraňovač Gél laku, remover fólie, pomarančové drievko, buničinu.
Najprv si prírodný necht jemne zdrsníme blokom, dávame pozor, aby sme prírodný necht neporušili. Potom aplikujeme vrstvu nadlakom/podlakom a dáme vytvrdiť do UV lampy na 2 minúty. Gél lak má takzvaný výpotok, jedná sa o lepkavý povrch, ktorý sa vytvorí po vytvrdení v UV lampe. Výpotok z podkladovej vrstvy nemusíme stierať. Nanesieme 1. vrstvu farebného Gél laku. Vytvrdíme opäť na 2 minúty v UV lampe, postup opakujeme i s druhou vrstvou farebného Gél laku. Na záver nanesieme vrstvu nadlaku/podlaku, ktorú vytvrdíme a zotrieme výpotok čističom nechtov.
V závislosti od daného typu nechtov vydrží gél lak na nechtoch každej zákazníčke iný čas. Štandardná doba je 2-3 týždne.
Pri odstránení Gél laku je nutné vrchnú vrstvu narušiť jemne pilníkom. Potom na remover fóliu nanesieme remover - odstraňovač gél laku a necháme pôsobiť. Nakoniec dáme dole fóliu a zbytok Gél laku odstránime pomarančovým drievkom.

ROCKLAC

Veľký rozdiel oproti Gél laku je v tom, že Rocklac nemá žiadny výpotok a nepoužíva sa nadlak/podlak.
K jeho práci budete potrebovať menej pomôcok, vďaka tomu sa stal veľmi obľúbený medzi domácimi klientkami. Ďalšou výhodou Rocklaku je rýchlosť aplikácie.

Prírodný necht si odmastíme pomocou odstraňovača OFF remover, potom nanesieme farebnú vrstvu Rocklaku a vytvrdíme ju v LED lampe po dobu 30 sekúnd. Vďaka tomu, že Rocklac je určený do LED lampy, ktorá skracuje dobu vytvrdzovania, práca s ním je naozaj rýchla. Výhoda LED lampy je v jej rýchlosti vytvrdzovania a životnosti – nevymieňajú sa tu žiadne žiarivky. Druhú vrstvu necháme v LED lampe vytvrdiť 1 minútu. Samozrejme je možné použiť i UV lampu, tam sa doba vytvrdzovania predlžuje na 2 minúty.

Na nechtíkoch Vám vydrží približne 10 dní. Pri Rocklaku sa musí dávať pozor pri nanášaní vrstiev, musia byť naozaj tenké! Pokiaľ by ste naniesli silnejšiu vrstvu, Rocklac sa nevytvrdí, zvlní sa a ihneď sa olúpe!
Pri odstránení Rocklaku nanesieme na remover fóliu OFF remover – odstraňovač Rocklaku, zabalíme necht a necháme pôsobiť. Nakoniec dáme dolu fóliu a zbytok Rocklaku odstránime pomarančovým drievkom.

33

V súčasnotsti dáva plno žien prednosť rýchlej aplikácii, preto je Rocklac veľmi obľúbený. Široký výber farieb zaručuje spokojnosť každej ženy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky