❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

NECHAJTE SVOJE NECHTY ZAŽIARIŤ

34

Už Vás nebavia klasické farebné gély a chcete vyskúšať niečo nové? Máme gél priamo pre Vás  -UV / LED gél FLUORESCENT, ktorý vo tme svieti!

Gél je zafarbený do mliečna a obsahuje drobné flitry. Veľa gélov svietia len pod UV svetlom, ale náš gél svieti vždy, keď je tma. Tento gél v priebehu dňa pohlcuje denné svetlo, tým pádom čím viacej ste na slniečku, tým viacej a dlhšie Vám budú nechty vo tme svietiť. Dalo by sa povedať, že gél sa musí týmto spôsobom "nabíjať", aby Vám vo tme svietil.

Postup práce:

Gél sa aplikuje na druhú vrstvu – teda na modelovací UV gél. Najprv si Fluorescent gél rozmiešame pomarančovým drievkom, je to z toho dôvodu, že gél sa skladá z rôznych pigmentov a v tomto prípade aj flitrov, ktoré sú usadené na spodnej časti kelímku a pokiaľ by sme gél nepremiešali, nedosiahli by sme požadovaného odtieňu a krytia.

Gél nanášame štetcom, väčšinou v dvoch tenkých vrstvách a necháme každú vrstvu vytvrdiť v UV lampe po dobu 2 minút. Farebné gély majú tiež výpotok, ktorý je nutné zotrieť iba v prípade, že chcete ďalej nechty zdobiť, či na ne použiť nálepku, razítko a pod. Tento vo tme svietiaci gél doplnený ornamentom nám po zotmení pripraví príjemné prekvapenie.

Pokiaľ gél nebudeme ďalej zdobiť, nie je  nutné zotierať jeho výpotok a môžeme priamo naň naniesť vrchný UV gél. Poslednú vrstvu UV gélu necháme vytvrdiť vždy dlhšie, môžeme i 4 minúty. Nakoniec zotrieme výpotok z poslednej vrstvy a tešíme sa až sa zotmie ;) 

35

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.