💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

NECHAJTE SVOJE NECHTY ZAŽIARIŤ

34

Už Vás nebavia klasické farebné gély a chcete vyskúšať niečo nové? Máme gél priamo pre Vás  -UV / LED gél FLUORESCENT, ktorý vo tme svieti!

Gél je zafarbený do mliečna a obsahuje drobné flitry. Veľa gélov svietia len pod UV svetlom, ale náš gél svieti vždy, keď je tma. Tento gél v priebehu dňa pohlcuje denné svetlo, tým pádom čím viacej ste na slniečku, tým viacej a dlhšie Vám budú nechty vo tme svietiť. Dalo by sa povedať, že gél sa musí týmto spôsobom "nabíjať", aby Vám vo tme svietil.

Postup práce:

Gél sa aplikuje na druhú vrstvu – teda na modelovací UV gél. Najprv si Fluorescent gél rozmiešame pomarančovým drievkom, je to z toho dôvodu, že gél sa skladá z rôznych pigmentov a v tomto prípade aj flitrov, ktoré sú usadené na spodnej časti kelímku a pokiaľ by sme gél nepremiešali, nedosiahli by sme požadovaného odtieňu a krytia.

Gél nanášame štetcom, väčšinou v dvoch tenkých vrstvách a necháme každú vrstvu vytvrdiť v UV lampe po dobu 2 minút. Farebné gély majú tiež výpotok, ktorý je nutné zotrieť iba v prípade, že chcete ďalej nechty zdobiť, či na ne použiť nálepku, razítko a pod. Tento vo tme svietiaci gél doplnený ornamentom nám po zotmení pripraví príjemné prekvapenie.

Pokiaľ gél nebudeme ďalej zdobiť, nie je  nutné zotierať jeho výpotok a môžeme priamo naň naniesť vrchný UV gél. Poslednú vrstvu UV gélu necháme vytvrdiť vždy dlhšie, môžeme i 4 minúty. Nakoniec zotrieme výpotok z poslednej vrstvy a tešíme sa až sa zotmie ;) 

35

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky