OSLAVA DESAŤROČNÉHO VÝROČIA SPOLOČNOSTI ENII-NAILS VO VALTICIACH

32

Ďakujeme za krásny článok od českej blogerky slečny Veronika-Angelina-Coufalova.

Ahojte baby,

v piatok 4. 12. 2015 som mala možnosť zúčastniť sa báječnej akcie, ktorou bolo desaťročné výročie spoločnosti Enii - Nails vo Valticiach.

Celá akcia začínala už o deviatej hodine doobeda, avšak ako už tomu je nejaký ten týždeň, nič nestíham tak, ako by som chcela, a na miesto určenia som dorazila asi okolo jedenástej hodiny. Akcia bola skutočne dokonalo prichystaná. U vchodu do sály prebiehala registrácia všetkých zúčastnených. Nasledovalo niekoľko desiatok perfektne prichystaných stolov zladených do farieb spoločnosti a nechýbalo ani pódium so všetkou technikou, na ktorom všetko moderoval Aleš Lehký. Spestrením bola i krásna foto stena, pri ktorej sa spoločne fotili všetci hostia, taktiež certifikát, alebo nádherná biela šatka s logom Enii-Nails, ktorá sa skladala z kamienkov.

Bola som veľmi rada, že som prišla práve pred začiatkom ukážok pracovných postupov masterky EU v Nail Arte Krisztiny Újvári, ktorá s gélmi a štetcami doslova kúzlila. Jeden papier na poznámky mi bol málo, pretože som sa snažila všetko si pečlivo zapísať. Nasledoval obed a po ňom opäť ukážka technologických postupov, avšak teraz sa jednalo o jedinečný Rocklac, Gél lak, modeláciu nechtov na šablónu a predstavené boli i nové Enii Week laky na nechty. Po krátkej prestávke sa svojím umením ešte raz pochválila Krisztina a po nej nasledoval zábavný program.

Asi tým najočakávanejším momentom bolo vyhlásenie otvorenia stánku s výrobkami od Enii - Nails, na ktoré sa vzťahovala zľava 40 - 70%. K občerstveniu bol pripravený raut, po ktorom nasledovalo vyhlásenie tomboly. Asi tými najatraktívnejšími cenami bol welness víkend, mobilný telefón Iphone a hlavnou cenou bol skúter.

Pokiaľ išlo o zábavu, bol aj kúzelník, báječná cimbálová muzika Grajcar a k tancu udával rytmus DJ. Asi okolo desiatej hodiny večer dorazil toľko očakávaný Jaro Slávik, ktorý sa ujal role DJe a urobil tak za báječným večerom príjemnú bodku.

Celú akciu by som zhodnotila ako veľmi vydarenú a mne osobne na nej bolo veľmi príjemne

e1

e2

e3

e4

e5

e6

Spoločnosti Enii - Nails prajem len to najlepšie a tiež, aby zažili ešte spústa ďalších guľatých výročí, pretože si to právom zaslúži!

Majte sa pekne!
Vaša A.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie