❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

OSLAVA DESAŤROČNÉHO VÝROČIA SPOLOČNOSTI ENII-NAILS VO VALTICIACH

32

Ďakujeme za krásny článok od českej blogerky slečny Veronika-Angelina-Coufalova.

Ahojte baby,

v piatok 4. 12. 2015 som mala možnosť zúčastniť sa báječnej akcie, ktorou bolo desaťročné výročie spoločnosti Enii - Nails vo Valticiach.

Celá akcia začínala už o deviatej hodine doobeda, avšak ako už tomu je nejaký ten týždeň, nič nestíham tak, ako by som chcela, a na miesto určenia som dorazila asi okolo jedenástej hodiny. Akcia bola skutočne dokonalo prichystaná. U vchodu do sály prebiehala registrácia všetkých zúčastnených. Nasledovalo niekoľko desiatok perfektne prichystaných stolov zladených do farieb spoločnosti a nechýbalo ani pódium so všetkou technikou, na ktorom všetko moderoval Aleš Lehký. Spestrením bola i krásna foto stena, pri ktorej sa spoločne fotili všetci hostia, taktiež certifikát, alebo nádherná biela šatka s logom Enii-Nails, ktorá sa skladala z kamienkov.

Bola som veľmi rada, že som prišla práve pred začiatkom ukážok pracovných postupov masterky EU v Nail Arte Krisztiny Újvári, ktorá s gélmi a štetcami doslova kúzlila. Jeden papier na poznámky mi bol málo, pretože som sa snažila všetko si pečlivo zapísať. Nasledoval obed a po ňom opäť ukážka technologických postupov, avšak teraz sa jednalo o jedinečný Rocklac, Gél lak, modeláciu nechtov na šablónu a predstavené boli i nové Enii Week laky na nechty. Po krátkej prestávke sa svojím umením ešte raz pochválila Krisztina a po nej nasledoval zábavný program.

Asi tým najočakávanejším momentom bolo vyhlásenie otvorenia stánku s výrobkami od Enii - Nails, na ktoré sa vzťahovala zľava 40 - 70%. K občerstveniu bol pripravený raut, po ktorom nasledovalo vyhlásenie tomboly. Asi tými najatraktívnejšími cenami bol welness víkend, mobilný telefón Iphone a hlavnou cenou bol skúter.

Pokiaľ išlo o zábavu, bol aj kúzelník, báječná cimbálová muzika Grajcar a k tancu udával rytmus DJ. Asi okolo desiatej hodiny večer dorazil toľko očakávaný Jaro Slávik, ktorý sa ujal role DJe a urobil tak za báječným večerom príjemnú bodku.

Celú akciu by som zhodnotila ako veľmi vydarenú a mne osobne na nej bolo veľmi príjemne

e1

e2

e3

e4

e5

e6

Spoločnosti Enii - Nails prajem len to najlepšie a tiež, aby zažili ešte spústa ďalších guľatých výročí, pretože si to právom zaslúži!

Majte sa pekne!
Vaša A.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.