💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

PROFI NECHTY - KONIEC LETA V ZNAMENÍ FARIEB

ei-17-35

Leto je pomaly ale isto za nami, ale firma ENII-NAILS zaoberajúca sa predajom nechtovej kozmetiky nezaostáva pozadu
a prichádza ku klientom s novinkami či už vo forme zdobenia alebo sortimentu. V tomto prípade sa jedná o akrylové farby Polycolor, sady štetcov na zdobenie One stroke, paletky na miešanie farieb a mnoho ďalších.

Taktiež sme pripravili pre klientky kurzy zamerané na techniku ​​One stroke, ktorú použila na vytvorenie týchto nechtov designérka Dita Fico. Zdobenie tohto druhu je vhodné na gélové i akrylové nechty a dotvára celkový vzhľad nail artu - toto je len ukážka, ako môžeme zdobenie použiť, samozrejme pripájame aj ďalšie fotopostupy pre vašu inšpiráciu.

 

1. Vydezinfikujeme si ruky i ruky klientky, spilujeme starý materiál, odstránime kutikulu a nechty skrátime do požadovaného tvaru. Na odrastenú časť nechtu použijeme Super Stick - prilnávač gélu.

2. Na klientkyne ruky nasadíme papierové šablóny a vytvarujeme ich do tvaru Stilleta. Modrým liquidom (rýchlym) necht vymodelujeme do požadovanej dĺžky i tvaru vo veľmi tenkej vrstve. Pri modelácii kladieme dôraz na dĺžku, tvar i sklon nechtov.

3. Pomocou modelačného gélu Camouflage vytvarujeme a opticky predĺžime nechtové lôžko klientky, necháme polymerizovať v UV lampe 3 minúty. Potom celý povrch zdrsníme blokom, a tým odstránime prípadné nerovnosti nechtu.

4. Pomocou Air Brush Systému vytvarujeme smile line, avšak špičky nechtov ponecháme transparentné pre zvýraznenie výsledného efektu nechtov.

5. Výsledný nail art aj s lôžkom domodelujeme gélom Premium, necháme polymerizovať v UV lampe 3 minúty, zotrieme výpotok
a opäť zdrsníme bielym blokom pre odstránenie prípadných nerovností.

6. Za pomoci zelenej a žltej akrylovej farby Polycolor vytvoríme One stroke lístočky, ktoré nám celkovo vyzdvihnú realistický dojem z nechtov.

7. Pre dokonalý efekt vlčích makov použijeme čiernu a červenú akrylovú farbu Polycolor
a namaľujeme One stroke vlčie maky a ich púčiky.

8. Celý nail art dotvoríme taktiež pomocou akrylových farieb Polycolor, ktorými tentokrát designérka stvárnila margaréty a raž. Všetko zagelujeme gélom Vždy lesklý, ktorý necháme tvrdiť 2x 3 minúty v UV lampe a po zotretí výpotku ošetríme klientke kutikulu výživným olejčekom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky