❤️ 20% Akcia na všetky obľúbené Polygély v kelímkoch+ Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

PROFI NECHTY - KONIEC LETA V ZNAMENÍ FARIEB

ei-17-35

Leto je pomaly ale isto za nami, ale firma ENII-NAILS zaoberajúca sa predajom nechtovej kozmetiky nezaostáva pozadu
a prichádza ku klientom s novinkami či už vo forme zdobenia alebo sortimentu. V tomto prípade sa jedná o akrylové farby Polycolor, sady štetcov na zdobenie One stroke, paletky na miešanie farieb a mnoho ďalších.

Taktiež sme pripravili pre klientky kurzy zamerané na techniku ​​One stroke, ktorú použila na vytvorenie týchto nechtov designérka Dita Fico. Zdobenie tohto druhu je vhodné na gélové i akrylové nechty a dotvára celkový vzhľad nail artu - toto je len ukážka, ako môžeme zdobenie použiť, samozrejme pripájame aj ďalšie fotopostupy pre vašu inšpiráciu.

 

1. Vydezinfikujeme si ruky i ruky klientky, spilujeme starý materiál, odstránime kutikulu a nechty skrátime do požadovaného tvaru. Na odrastenú časť nechtu použijeme Super Stick - prilnávač gélu.

2. Na klientkyne ruky nasadíme papierové šablóny a vytvarujeme ich do tvaru Stilleta. Modrým liquidom (rýchlym) necht vymodelujeme do požadovanej dĺžky i tvaru vo veľmi tenkej vrstve. Pri modelácii kladieme dôraz na dĺžku, tvar i sklon nechtov.

3. Pomocou modelačného gélu Camouflage vytvarujeme a opticky predĺžime nechtové lôžko klientky, necháme polymerizovať v UV lampe 3 minúty. Potom celý povrch zdrsníme blokom, a tým odstránime prípadné nerovnosti nechtu.

4. Pomocou Air Brush Systému vytvarujeme smile line, avšak špičky nechtov ponecháme transparentné pre zvýraznenie výsledného efektu nechtov.

5. Výsledný nail art aj s lôžkom domodelujeme gélom Premium, necháme polymerizovať v UV lampe 3 minúty, zotrieme výpotok
a opäť zdrsníme bielym blokom pre odstránenie prípadných nerovností.

6. Za pomoci zelenej a žltej akrylovej farby Polycolor vytvoríme One stroke lístočky, ktoré nám celkovo vyzdvihnú realistický dojem z nechtov.

7. Pre dokonalý efekt vlčích makov použijeme čiernu a červenú akrylovú farbu Polycolor
a namaľujeme One stroke vlčie maky a ich púčiky.

8. Celý nail art dotvoríme taktiež pomocou akrylových farieb Polycolor, ktorými tentokrát designérka stvárnila margaréty a raž. Všetko zagelujeme gélom Vždy lesklý, ktorý necháme tvrdiť 2x 3 minúty v UV lampe a po zotretí výpotku ošetríme klientke kutikulu výživným olejčekom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.