PROFI NECHTY - KONIEC LETA V ZNAMENÍ FARIEB

ei-17-35

Leto je pomaly ale isto za nami, ale firma ENII-NAILS zaoberajúca sa predajom nechtovej kozmetiky nezaostáva pozadu
a prichádza ku klientom s novinkami či už vo forme zdobenia alebo sortimentu. V tomto prípade sa jedná o akrylové farby Polycolor, sady štetcov na zdobenie One stroke, paletky na miešanie farieb a mnoho ďalších.

Taktiež sme pripravili pre klientky kurzy zamerané na techniku ​​One stroke, ktorú použila na vytvorenie týchto nechtov designérka Dita Fico. Zdobenie tohto druhu je vhodné na gélové i akrylové nechty a dotvára celkový vzhľad nail artu - toto je len ukážka, ako môžeme zdobenie použiť, samozrejme pripájame aj ďalšie fotopostupy pre vašu inšpiráciu.

 

1. Vydezinfikujeme si ruky i ruky klientky, spilujeme starý materiál, odstránime kutikulu a nechty skrátime do požadovaného tvaru. Na odrastenú časť nechtu použijeme Super Stick - prilnávač gélu.

2. Na klientkyne ruky nasadíme papierové šablóny a vytvarujeme ich do tvaru Stilleta. Modrým liquidom (rýchlym) necht vymodelujeme do požadovanej dĺžky i tvaru vo veľmi tenkej vrstve. Pri modelácii kladieme dôraz na dĺžku, tvar i sklon nechtov.

3. Pomocou modelačného gélu Camouflage vytvarujeme a opticky predĺžime nechtové lôžko klientky, necháme polymerizovať v UV lampe 3 minúty. Potom celý povrch zdrsníme blokom, a tým odstránime prípadné nerovnosti nechtu.

4. Pomocou Air Brush Systému vytvarujeme smile line, avšak špičky nechtov ponecháme transparentné pre zvýraznenie výsledného efektu nechtov.

5. Výsledný nail art aj s lôžkom domodelujeme gélom Premium, necháme polymerizovať v UV lampe 3 minúty, zotrieme výpotok
a opäť zdrsníme bielym blokom pre odstránenie prípadných nerovností.

6. Za pomoci zelenej a žltej akrylovej farby Polycolor vytvoríme One stroke lístočky, ktoré nám celkovo vyzdvihnú realistický dojem z nechtov.

7. Pre dokonalý efekt vlčích makov použijeme čiernu a červenú akrylovú farbu Polycolor
a namaľujeme One stroke vlčie maky a ich púčiky.

8. Celý nail art dotvoríme taktiež pomocou akrylových farieb Polycolor, ktorými tentokrát designérka stvárnila margaréty a raž. Všetko zagelujeme gélom Vždy lesklý, ktorý necháme tvrdiť 2x 3 minúty v UV lampe a po zotretí výpotku ošetríme klientke kutikulu výživným olejčekom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie