💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

NAIL ART

podzimninehtyeniinails

Ako jedna z mála firiem ponúka ENII-NAILS po dobu svojej existencie systém airbrush, sleduje jeho inovácie aj novinky
v odtieňoch farieb. Samozrejmosťou je nielen ponuka šablón na airbrush, ale tiež ponuka smart šablón, sieťok, doplnkov k čisteniu
a v neposlednom rade i odtieňov nových farieb.

Spoločnosť poskytuje svojim zákazníčkam tiež nail art školenia v pravidelných mesačných intervaloch. Pod vedením skúsených lektorov zvládnu nielen techniku ​​práce s pištoľou, jej údržbu a čistenie, ale tiež použitie systému airbrush na zdobenie prírodných aj gélových nechtov. Tento spôsob zdobenia je vhodný ako na francúzsku manikúru, tak na dozdobenie už hotových nechtov. Prinášame vám pre inšpiráciu postup vhodný ako na francúzsku manikúru, tak na dozdobenie už hotových nechtov.

1. Vydezinfikujeme svoje i klientkyne ruky. Zatlaíme kutikulu a zvyčajným spôsobom pripravíme nechty k modelácii. Aplikujeme Super Stick - priľnávač gélu.

2. Šablóny správne nasadíme na klientkyne nechty. Modrým (rýchlym) liquidom a čírym púdrom vymodelujeme tenký základ nechtov do požadovaného tvaru. Odstránime šablóny. Dbáme na požadovaný tvar, dĺžku aj sklon nechtov.

3. V tenkej vrstve nanesieme na každú ruku farebný gél (modrý, levanduľový). Potom aplikujeme tenkú vrstvu Premium gélu
a vložíme do neho ozdoby vo fialových a modrých odtieňoch (trblietky, nite). K dozdobeniu použijeme hustý glitrový gél. Necháme vytvrdiť v UV lampe.

4. Zdobenie prekryjeme ďalšou vrstvou Premium gélu. Vytvrdíme v UV lampe a odstránime výpotok. Nechty vypilujeme do konečného tvaru.

5. Pri používaní techniky airbrush je dôležité zdrsniť podklad prebrúsením penovou hubkou, aby sa nám farba nerozpíjala do rýh.

6. K dozdobeniu hotových nechtov použijeme techniku ​​airbrush. Vyberieme si z ponuky smart šablón, sieťok a šablón na airbrush a vytvoríme nail art podľa našich predstáv. Používame farby, ktoré sú vodou riediteľné a vytieňujeme nechty podľa fantázie.

7. Na záver aplikujeme lesklý gél (môžeme pridať kamienky, či iné ozdoby) a vytvrdíme v UV lampe. Zotrieme výpotok a ošetríme okolie nechtu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky