ūüíÖ Akcia! PouŇĺite k√≥d: enii18 a z√≠skajte zńĺavu 18% na vŇ°etky Rocklac 11ml, Ultra Strong Fiber a Eniigmatic G√©l.

NAIL ART

podzimninehtyeniinails

Ako jedna z m√°la firiem pon√ļka ENII-NAILS po dobu svojej existencie syst√©m airbrush, sleduje jeho inov√°cie aj novinky
v odtieŇąoch farieb. SamozrejmosŇ•ou je nielen ponuka Ň°abl√≥n na airbrush, ale tieŇĺ ponuka smart Ň°abl√≥n, sieŇ•ok, doplnkov k ńćisteniu
a v neposlednom rade i odtieŇąov nov√Ĺch farieb.

SpolońćnosŇ• poskytuje svojim z√°kazn√≠ńćkam tieŇĺ nail art Ň°kolenia v pravideln√Ĺch mesańćn√Ĺch intervaloch. Pod veden√≠m sk√ļsen√Ĺch lektorov zvl√°dnu nielen techniku ‚Äč‚Äčpr√°ce s piŇ°tońĺou, jej √ļdrŇĺbu a ńćistenie, ale tieŇĺ pouŇĺitie syst√©mu airbrush na zdobenie pr√≠rodn√Ĺch aj g√©lov√Ĺch nechtov. Tento sp√īsob zdobenia je vhodn√Ĺ ako na franc√ļzsku manik√ļru, tak na dozdobenie uŇĺ hotov√Ĺch nechtov. Prin√°Ň°ame v√°m pre inŇ°pir√°ciu postup vhodn√Ĺ ako na franc√ļzsku manik√ļru, tak na dozdobenie uŇĺ hotov√Ĺch nechtov.

1. Vydezinfikujeme svoje i klientkyne ruky. Zatla√≠me kutikulu a zvyńćajn√Ĺm sp√īsobom priprav√≠me nechty k model√°cii. Aplikujeme Super Stick - prińĺn√°vańć g√©lu.

2. ҆abl√≥ny spr√°vne nasad√≠me na klientkyne nechty. Modr√Ĺm (r√Ĺchlym) liquidom a ńć√≠rym p√ļdrom vymodelujeme tenk√Ĺ z√°klad nechtov do poŇĺadovan√©ho tvaru. Odstr√°nime Ň°abl√≥ny. Db√°me na poŇĺadovan√Ĺ tvar, dńļŇĺku aj sklon nechtov.

3. V tenkej vrstve nanesieme na kaŇĺd√ļ ruku farebn√Ĺ g√©l (modr√Ĺ, levanduńĺov√Ĺ). Potom aplikujeme tenk√ļ vrstvu Premium g√©lu
a vloŇĺ√≠me do neho ozdoby vo fialov√Ĺch a modr√Ĺch odtieŇąoch (trblietky, nite). K dozdobeniu pouŇĺijeme hust√Ĺ glitrov√Ĺ g√©l. Nech√°me vytvrdiŇ• v UV lampe.

4. Zdobenie prekryjeme ńŹalŇ°ou vrstvou Premium g√©lu. Vytvrd√≠me v UV lampe a odstr√°nime v√Ĺpotok. Nechty vypilujeme do koneńćn√©ho tvaru.

5. Pri pouŇĺ√≠van√≠ techniky airbrush je d√īleŇĺit√© zdrsniŇ• podklad prebr√ļsen√≠m penovou hubkou, aby sa n√°m farba nerozp√≠jala do r√Ĺh.

6. K dozdobeniu hotov√Ĺch nechtov pouŇĺijeme techniku ‚Äč‚Äčairbrush. Vyberieme si z ponuky smart Ň°abl√≥n, sieŇ•ok a Ň°abl√≥n na airbrush a vytvor√≠me nail art podńĺa naŇ°ich predst√°v. PouŇĺ√≠vame farby, ktor√© s√ļ vodou riediteńĺn√© a vytieŇąujeme nechty podńĺa fant√°zie.

7. Na z√°ver aplikujeme leskl√Ĺ g√©l (m√īŇĺeme pridaŇ• kamienky, ńći in√© ozdoby) a vytvrd√≠me v UV lampe. Zotrieme v√Ĺpotok a oŇ°etr√≠me okolie nechtu.

VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz.