💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

FRANCÚZSKA MANIKÚRA - KLASIKA V INÝCH TÓNOCH

01

Firma ENII-NAILS zaoberajúca sa predajom výrobkov a školeniami pre nechtové designérky predstavuje ako jedna z mála firiem UV gély určené ako vrchné gély na neustále klientkami žiadanú francúzsku manikúru.
Nechtová designérka Dita Fico pre vás opäť pripravila jeden z fotopostupov, kde Vám názorne ukáže vyššie spomínané french gély určené na ,,doladenie'' už spomínanej francúzskej manikúry. Tieto gély sú používané nielen na francúzsku manikúru, ale taktiež na efekt prírodných nechtov - tzv. natur vzhľadu, ktorý klientky v dnešnej dobe stále viac žiadajú od nechtových designérok.

1. Vydezinfikujeme svoje ruky i ruky klientky, odstránime nechtovú kutikulu pomocou pomarančového drievka a odstraňovača. Nechty upravíme pomocou pilníka hrubosti 180, skrátime do požadovanej dĺžky a celú nechtovú platničku zmatníme pomocou pilníka, tým docielime vysokej priľnavosti gélu. K lepšej priľnavosti podkladového gélu aj na problematických nechtoch použijeme UV SUPER STICK. Na takto pripravené nechty nasadíme nechtové šablóny, ktoré použijeme v tomto prípade na predĺženie nechtov klientky.

2. Na prírodné nechty klientky použijeme BASE GÉL v tenkej vrstvičke a vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Výpotok nestierajú!

3. Pomocou gélu SUPERIOR II. - ktorý predstavuje stavebný gél z trojfázového systému, vytvoríme na nechtoch klientky C oblúk, ktorý nám zaistí správnu stavbu nechtu a následne vytvrdíme v UV lampe po dobu troch minút (Na všetky gély môžeme použiť štetec č. 4, alebo 6). Z vytvrdeného nechtu zotrieme pomocou odstraňovača výpotkov výpotok a pomocou pilníka 100/100 vypilujeme do požadovaného tvaru. Takto vypilovaný necht ešte zmatníme bielym blokom, ktorý nám odstráni hlboké ryhy, do ktorých by sa nám vpíjal gél na francúzsku manikúru. Vzniknutý prach z pilovania odstránime štetcom, a týmto sú nechty pripravené na ďalší krok.

4. Na necht nanesieme gél CAMOUFLAGE, ktorý je určený pre predĺženie nechtového lôžka, alebo na zakamufľovanie prípadných nedostatkov nechtu. Polymerizujeme v UV lampe po dobu troch minút, zotrieme výpotok a zmatníme bielym blokom. Vzniknutý prach opäť oprášime štetcom.

5. Pre vytvorenie francúzskej manikúry použijeme gél FRENCH SUPER BIELY, ktorý aplikujeme vo veľmi tenkej vrstve pomocou štetca na voľný okraj nechtov klientky a polymerizujeme v UV lampe po dobu troch minút. Celý postup opakujeme ešte raz - pre dosiahnutie snehovo-bieleho vzhľadu voľného okraja nechtu.

6. Cez celú nechtovú platničku klientky použijeme FRENCH GÉLY (perleťový, perleťovo biely, perleťovo ružový a ružový)
a vytvrdíme v UV lampe, vzniknutý výpotok nestierame a môžeme nanášať ďalšiu vrstvu gélu - podľa požiadaviek klientky.

7. Na takto pripravený necht aplikujeme TOP GÉL, ktorý zaistí silne lesklý povrch nechtu až do ďalšieho doplnenia. Tento gél tvrdíme v UV lampe po dobu dvakrát tri minúty. Zotrieme výpotok a na záver ošetríme klientke kutikulu výživným olejčekom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky