💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

PRIVÍTANIE JARI

14

Dlhá zima je už isto iste za nami a tak sa vynasnažíme vo Vás spoločne s firmou Enii-nails navodiť príjemný pocit jari s jarným Nail Artom spojeným s 3D vo forme poletujúcich motýlikov. Dúfame, že sa nám to podarí a dýchne na vás prostredníctvom nášho postupu aj kúsok nadchádzajúceho leta.   

 V dnešnom fotopostupe Vám priblížime s nechtovou designérkou Ditou Fico tvorbu gélových nechtov v tvare Stiletto so zdobením s farebnými gélmi a využitím Suger efektu s našou veľkou škálou farebných sugar púdrov a 3D vo forme motýlikov.  

 

 1. Pripravíme si nechty na modeláciu a to tak, že zbrúsime starý materiál, či len zdrsníme povrch prírodného nechtu, odstránime kutikulu a ako pomocnú tekutinu použijeme UV Super stick, ktorý je vhodný ako na gélové nechty, tak aj na akrylovú modeláciu.

 2. Klientke nasadíme nechtové šablóny - použili sme obojstranné šablóny, ktoré sú vhodné aj dva tipy tvarov nechtov, dbáme pritom na správny sklon šablóny, ktorá u takto modelovaných nechtov v tvare Stiletto musí byť nasadená naozaj starostlivo a smerovať akoby smerom nahor.

 3. Podkladovým gélom zaistíme väzbu medzi prírodným nechtom a gélom. Gél môžeme pretiahnuť až do voľného okraja. Gélom Camouflage vytvoríme pomocou štetca alebo zdobiacej guličky nechtové lôžko, docielime tak prirodzene predĺženého nechtového lôžka, alebo prípadne zamaskuje nedostatky nechtovej platničky. Gél vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút. 

 4. Ako zdobenie pre tieto nechty sme použili farebné gély, ktorými nechtová designérka vytvorila abstraktnú maľbu na všetkých nechtoch, vytvrdíme po dobu 3 minút v UV lampe a výsledný nail art zafixujeme pomocou gélu Magical, ktorým si zároveň vytvoríme aj stavbu nechtu - tvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút a po zotretí výpotku nechty spillujeme do konečného tvaru.

 5. Lesk nechtu vytvoríme pomocou bezvýpotkového gélu Quick finish, ktorý nám zaručí perfektný lesk. Po vytvrdnutí opäť na niektoré plochy farebných gélov nanesieme štetcom bezvýpotkový lesk Quick finish, na ktorý nasypeme Sugar púder v niekoľkých farbách, vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút a prebytočný prach oprášime pomocou štetca. Vznikne nám tak nádherný efekt, ktorý zároveň aj podčiarkne lesk nechtu. 

 6. Ako bodku na pomyselnej torte upevníme pomocou akrylového púdru a liquidu 3D motýliky, ktoré si nechtová designérka pripravila dopredu - sú zhotovené farebnými akrylmi a domalované  akrylovými farbami. Na kutikulu nanesieme výživný olejček, ktorý nám zaistí výživu okolí nechtu aj kutikuly.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky