❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

ENÍK - UV GÉL PINK JEDNOFÁZOVÝ- OCENENÝ AKO VÝROBOK NAJVYŠŠEJ KVALITY

13

Vážené zákazníčky,

 veľmi radi sa s Vami podelíme o radosť z ocenenia, ktoré sme dostali na kozmetickej výstave v Prahe od odbornej poroty za Eník - UV gél pink jednofázový - ako výrobok najvyššej kvality. 

 

Spoločnosť Expobeauty Prague s.r.o., ktorá usporiadava veľtrh WORLD OF BEAUTY & SPA pod odbornou záštitou združenia PROKOS pripravila súťaž produktov BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. 

Základnou filozofiou tejto súťaže je ocenenie tých výrobkov, ktoré patria k tým najlepším vo svojom odbore. Ocenenie v tejto súťaži sa stáva formou záruky prvotriednosti kvality výrobku aj následnej starostlivosti pre spotrebiteľa. Ocenené výrobky by mali uľahčiť výber zákazníkovi - predovšetkým konečnému spotrebiteľovi, ale aj kozmetičkám, vizážistom, pedikérkám, manikérkam, kaderníkom ... Ďalej sa snaží pomôcť tým, ktorí sa na trhu ešte nepohybujú príliš dlho a ťažšie sa v ponuke orientujú.

Aby výrobky náročné kritériá spĺňali, rozhoduje o stupni ich ocenenia porota. Táto porota sleduje okrem povoleného chemického zloženia a účinkov výrobku tiež jednoznačnosť ich aplikácie, úplnú dermatologickú nezávadnosť a bezpečnosť použitia, správnosť označenia zloženia výrobkov, dátum trvanlivosti a ďalšie. 

Tejto súťaže sa naša firma Enii-Nails zúčastnila s výrobkom Eník - UV gél pink jednofázový a ten bol ocenený ako výrobok najvyššej kvality.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.