💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

ENÍK - UV GÉL PINK JEDNOFÁZOVÝ- OCENENÝ AKO VÝROBOK NAJVYŠŠEJ KVALITY

13

Vážené zákazníčky,

 veľmi radi sa s Vami podelíme o radosť z ocenenia, ktoré sme dostali na kozmetickej výstave v Prahe od odbornej poroty za Eník - UV gél pink jednofázový - ako výrobok najvyššej kvality. 

 

Spoločnosť Expobeauty Prague s.r.o., ktorá usporiadava veľtrh WORLD OF BEAUTY & SPA pod odbornou záštitou združenia PROKOS pripravila súťaž produktov BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. 

Základnou filozofiou tejto súťaže je ocenenie tých výrobkov, ktoré patria k tým najlepším vo svojom odbore. Ocenenie v tejto súťaži sa stáva formou záruky prvotriednosti kvality výrobku aj následnej starostlivosti pre spotrebiteľa. Ocenené výrobky by mali uľahčiť výber zákazníkovi - predovšetkým konečnému spotrebiteľovi, ale aj kozmetičkám, vizážistom, pedikérkám, manikérkam, kaderníkom ... Ďalej sa snaží pomôcť tým, ktorí sa na trhu ešte nepohybujú príliš dlho a ťažšie sa v ponuke orientujú.

Aby výrobky náročné kritériá spĺňali, rozhoduje o stupni ich ocenenia porota. Táto porota sleduje okrem povoleného chemického zloženia a účinkov výrobku tiež jednoznačnosť ich aplikácie, úplnú dermatologickú nezávadnosť a bezpečnosť použitia, správnosť označenia zloženia výrobkov, dátum trvanlivosti a ďalšie. 

Tejto súťaže sa naša firma Enii-Nails zúčastnila s výrobkom Eník - UV gél pink jednofázový a ten bol ocenený ako výrobok najvyššej kvality.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky