NECHTY KU KOŇOM? PREČO NIE. NÁŠ MATERIÁL ZVLÁDNE VŠETKO!

15

Ako ďalší fotopostup si pre Vás naša firma ENII-NAILS pripravila predstavenie rady LED gélov, ktoré vynikajú nie len svojou pevnosťou, zároveň pružnosťou i dlhodobou trvanlivosťou pri modelácii, ale predovšetkým rýchlosťou použitia. Tieto gély sú špecifické tým, že sa polymerizujú veľmi krátku dobu v LED lampách a to len 30 sekúnd. Ušetrí Vám čas strávený s jednou zákazníčkou a tým pádom i možnosť vyššieho zisku. 

 

Nechtová dizajnérka Dita Fico zvolila pre túto tému nechtov ku koňom klasickú mandľu s celogélovým zdobením a farebnú francúzsku manikúru zdobenú maľovanou podkovičkou akrylovými farbami. 

 1. Riadne vydezinfikujeme svoje nechty aj nechty klientky dezinfekciou, odstránime nechtovú kožtičku za pomoci gélového odstraňovača kožtičky a odstránenia nechtovej blanky. 

 2. Klientke nechty skrátime do oblúkového tvaru a celý povrch nechtovej platničky zdrsníme pilníkom o hrubosti 180/180. Nechty oprášime od prachu. 

 3. Pripravíme si nechtovú šablónu – muchu, ktorú upravíme podľa tvaru nechty klientky. Šablóna musí dôkladne sedieť na necht klientky, prípadne si ju upravíme nožnicami. 

 4. Aplikujeme v tenkej vrstve priľnávač gélu SUPER STICK, necháme mierne uschnúť a vo veľmi tenkej vrstve nanesieme len na prírodný necht klientky podkladový LED gél STARTING. Tento gél vytvrdíme v LED lampe po dobu 30 sekúnd. 

 5. Ďalšiu vrstvu – tzv. modelovaciu vrstvu nechtu tvoríme LED gélom STRONG, ktorý skôr vrstvíme na necht a vymodelujeme s ním i voľný okraj nechtu a C oblúk. Tieto gély môžeme taktiež vypinchovať (doba polimerizácie je 5-10 sekúnd) pomocou pinchovacej pinzety, gél zafixujeme nechtovou svorkou. Po vytvrdení gélu zotrieme výpotok gélu s čističom a nechty opilujeme do požadovaného tvaru pomocou pilníku 100/100. Nechty oprášime. 

 6. Nanesieme farebný gél, v tomto prípade klasický farebný gél i gél COLOR & GO, ktorý taktiež vytvrdíme v LED lampe. 

 7. Vytvoríme francúzsku manikúru, necht zdrsníme blokom a vytvoríme pomocou akrylových farieb nail art podkovičku. 

 8. Výsledný efekt zafixujeme pomocou LED gélu ENDING, polymerizujeme tiež 30 sekúnd a výpotok zotrieme čističom. Na záver ošetríme kožtičku výživným olejíčkom. 

Použitý materiál:
dezinfekcia Lavosept, Gélový odstraňovač kožtičky, Pilník 100/100 a 180/180 zebra, LED gély – Starting, Strong, Ending, Farebné Color & Go gély, čistič nechtov, olejíček na kožtičku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie