Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

NECHTY KU KOŇOM? PREČO NIE. NÁŠ MATERIÁL ZVLÁDNE VŠETKO!

15

Ako ďalší fotopostup si pre Vás naša firma ENII-NAILS pripravila predstavenie rady LED gélov, ktoré vynikajú nie len svojou pevnosťou, zároveň pružnosťou i dlhodobou trvanlivosťou pri modelácii, ale predovšetkým rýchlosťou použitia. Tieto gély sú špecifické tým, že sa polymerizujú veľmi krátku dobu v LED lampách a to len 30 sekúnd. Ušetrí Vám čas strávený s jednou zákazníčkou a tým pádom i možnosť vyššieho zisku. 

 

Nechtová dizajnérka Dita Fico zvolila pre túto tému nechtov ku koňom klasickú mandľu s celogélovým zdobením a farebnú francúzsku manikúru zdobenú maľovanou podkovičkou akrylovými farbami. 

 1. Riadne vydezinfikujeme svoje nechty aj nechty klientky dezinfekciou, odstránime nechtovú kožtičku za pomoci gélového odstraňovača kožtičky a odstránenia nechtovej blanky. 

 2. Klientke nechty skrátime do oblúkového tvaru a celý povrch nechtovej platničky zdrsníme pilníkom o hrubosti 180/180. Nechty oprášime od prachu. 

 3. Pripravíme si nechtovú šablónu – muchu, ktorú upravíme podľa tvaru nechty klientky. Šablóna musí dôkladne sedieť na necht klientky, prípadne si ju upravíme nožnicami. 

 4. Aplikujeme v tenkej vrstve priľnávač gélu SUPER STICK, necháme mierne uschnúť a vo veľmi tenkej vrstve nanesieme len na prírodný necht klientky podkladový LED gél STARTING. Tento gél vytvrdíme v LED lampe po dobu 30 sekúnd. 

 5. Ďalšiu vrstvu – tzv. modelovaciu vrstvu nechtu tvoríme LED gélom STRONG, ktorý skôr vrstvíme na necht a vymodelujeme s ním i voľný okraj nechtu a C oblúk. Tieto gély môžeme taktiež vypinchovať (doba polimerizácie je 5-10 sekúnd) pomocou pinchovacej pinzety, gél zafixujeme nechtovou svorkou. Po vytvrdení gélu zotrieme výpotok gélu s čističom a nechty opilujeme do požadovaného tvaru pomocou pilníku 100/100. Nechty oprášime. 

 6. Nanesieme farebný gél, v tomto prípade klasický farebný gél i gél COLOR & GO, ktorý taktiež vytvrdíme v LED lampe. 

 7. Vytvoríme francúzsku manikúru, necht zdrsníme blokom a vytvoríme pomocou akrylových farieb nail art podkovičku. 

 8. Výsledný efekt zafixujeme pomocou LED gélu ENDING, polymerizujeme tiež 30 sekúnd a výpotok zotrieme čističom. Na záver ošetríme kožtičku výživným olejíčkom. 

Použitý materiál:
dezinfekcia Lavosept, Gélový odstraňovač kožtičky, Pilník 100/100 a 180/180 zebra, LED gély – Starting, Strong, Ending, Farebné Color & Go gély, čistič nechtov, olejíček na kožtičku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.