💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

PREDSTAVUJEME NOVÚ GENERÁCIU LAKOV NA NECHTY ENII WEEK POLISH 2/2

40

APLIKÁCIA laku ENII WEEK POLISH je podobná klasickému lakovaniu. Je to veľmi jednoduché rýchle. Potrebujete len dve fľaštičky - farba ENII WEEK POLISH a TOP COAT.

• Po základnej manikúre (zábal, ošetrenie kožtičky, úprave dĺžky a tvaru nechtov) Vaše nechty odmastíte akýmkoľvek čističom
• Potom naneste prvú vrstvu farebného laku, nechajte dôkladne zaschnúť (cca 2 minúty). Radi by sme Vám predstavili nový plochý design štetčeka, ktorý Vám uľahčí prácu a zabezpečí precízne nanášanie laku.
• Aplikujte ENII WEEK POLISH Top Coat. Je to v podstate priehľadná ochranná vrstva farebnej fázy laku. Potom nechajte znovu zaschnúť.
• Na záver si skontrolujte či WEEK lak nezatiekol ku kožtičke. Nakoniec odporúčame ošetrenie kožtičky vyživujúcim olejčekom.

Majte prosím na pameti, že lak ENII WEEK POLISH je inovatívna metóda bežných lakov na nechty, nie však gélových nechtov! Takto upravené nechty Vám teda nevytvoria pevné a odolné nechty, ktoré vydržia aj pri veľkej záťaži. WEEK lak Vám prírodné nechty dokonale upraví, avšak častým máčaním sa vo vode a pôsobením čistiacich prostriedkov sa môže jeho životnosť značne skrátiť. Pokiaľ máte problém s lámaním nechtov alebo sú nechty slabé a štiepia sa, tieto laky sú natoľko šetrné, že Vašim oslabeným nechtom nijako neuškodia. Pokiaľ ich budete spoločne s WEEK lakom priebežne regenerovať a vyživovať, je to skvelý spôsob ako ich opäť dostať do kondície.

Odstraňovanie ENII WEEK POLISH je v porovnaní s gélovými lakmi veľmi jednoduché a rýchle. Postačí Vám vatový tampón a bežne dostupný acetónový odlakovač. Ostatné už zvládnete sami.

Trvanlivosť ENII WEEK POLISH je pri správnej aplikácii 7 až 10 dní. Jeho životnosť na nechtoch však závisí na viacerých faktoroch: na kvalite prírodného nechtu, na dodržaniu a správnej aplikácii laku ENII WEEK POLISH, na rôznych mechanických vplyvoch, ktoré pôsobia na nechte ako napr. dlhodobé pôsobenie vody, používanie chemických prípravkov pri upratovaniu, atď. Najvýraznejším faktorom je práve kvalita prírodného nechtu, čím lepší je základ, tým lepšie. Existujú nechty, ktoré sa prirodzene viacej či menej mastia a to je dôležité si vždy uvedomiť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky