💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

MATNÉ NECHTY SA VRACAJÚ!

39

Nechávate si u svojej nechtárky robiť stále nechty s leskom? Skúste zmenu v podobe matného vrchného gélu. Vaše nechty získajú moderný matný vzhľad, ktorý upúta pozornosť. MATT EFFECT je špeciálne vyvinutý vrchný gél.

S vrchným gélom ENII MATT EFFECT zmeníte akýkoľvek farebný gél v matný. Tento vrchný gél sa predáva vo fľaštičke so štetčekom, teda sa s ním veľmi dobre pracuje.
Je mliečny, stredne hustý, vďaka tomu Vám nebude zatekať ku kožtičke. Je tiež samonivelačný, to znamená, že pokiaľ ho dokonale nanesiete, tak v lampe sa sám vyrovná a výsledok je vynikajúci. Jedná sa o vrchný gél s výpotkom. Obsahuje UV filter, ktorý chráni nechty pred UV žiarením.

Je veľmi odolný voči poškrabaniu a zožltnutiu (môžeme ho teda aplikovať aj na biely gél).

Návod na použitie:
Pred aplikáciou vrchného gélu MATT EFFECT je nutné fľaštičku poriadne pretrepať. Gél aplikujeme ako konečnú vrstvu celej nechtovej modelácie. Jemne si zdrsníme povrch na ktorý nanesieme MATT EFFECT a vytvrdíme v UV lampe 2 – 3 minúty. Nanášame iba 1 vrstvu, ale hrubšiu. Po vytvrdení v UV lampe sa na nechte vytvorí výpotok, ktorý je nutné zotrieť čističom a po jeho zotretí vznikne na nechte požadovaný matný vzhľad.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky