❤️ 20% Akcia na všetky obľúbené Polygély v kelímkoch+ Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

MATNÉ NECHTY SA VRACAJÚ!

39

Nechávate si u svojej nechtárky robiť stále nechty s leskom? Skúste zmenu v podobe matného vrchného gélu. Vaše nechty získajú moderný matný vzhľad, ktorý upúta pozornosť. MATT EFFECT je špeciálne vyvinutý vrchný gél.

S vrchným gélom ENII MATT EFFECT zmeníte akýkoľvek farebný gél v matný. Tento vrchný gél sa predáva vo fľaštičke so štetčekom, teda sa s ním veľmi dobre pracuje.
Je mliečny, stredne hustý, vďaka tomu Vám nebude zatekať ku kožtičke. Je tiež samonivelačný, to znamená, že pokiaľ ho dokonale nanesiete, tak v lampe sa sám vyrovná a výsledok je vynikajúci. Jedná sa o vrchný gél s výpotkom. Obsahuje UV filter, ktorý chráni nechty pred UV žiarením.

Je veľmi odolný voči poškrabaniu a zožltnutiu (môžeme ho teda aplikovať aj na biely gél).

Návod na použitie:
Pred aplikáciou vrchného gélu MATT EFFECT je nutné fľaštičku poriadne pretrepať. Gél aplikujeme ako konečnú vrstvu celej nechtovej modelácie. Jemne si zdrsníme povrch na ktorý nanesieme MATT EFFECT a vytvrdíme v UV lampe 2 – 3 minúty. Nanášame iba 1 vrstvu, ale hrubšiu. Po vytvrdení v UV lampe sa na nechte vytvorí výpotok, ktorý je nutné zotrieť čističom a po jeho zotretí vznikne na nechte požadovaný matný vzhľad.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.