💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

KÚZLO PAFARÍNOVÝCH ZÁBALOV

41

Parafín je špeciálny vosk, ktorý obsahuje vitamín E, kolagén a bieliaci extrakt. Zohriaty parafín sa aplikuje na kožu pri teplote 50°C. Parafín má schopnosť dlho zadržiavať teplo. Využíva sa k liečebným a kozmetickým účelom. Používa sa na rukynohy a v niektorých prípadoch i na chrbát.

Parafínové zábaly rúk - vyživujú a spevňujú nechty, prehrievajú svaly, uvoľňujú stuhnuté kĺby, prekrvujú pokožku, zmäkčujú stvrdnutú a suchú pokožku a zabraňujú tvorbe vrások. Sú vhodné pri reumatizmu, pri bolesti rúk a pri chorobách pohybového aparátu.

Parafínové zábaly zanechávajú ruky hladké a odpočinuté, naviac príjemne prehrievajú pokožku, čo oceníte najmä v sychravých dňoch. Parafíny ponúkame v rôznych vôňach, napr. orchidea, broskyňa, jahoda, citrón, ruža a taktiež parafín prírodný.

K parafínovému zábalu potrebujete parafínovú vaňu. Parafín je za bežných podmienok tuhej konzistencie, preto je nutné ho vo špeciálnej parafínovej vani zohriať. Pre úplné naplnenie parafínovej vane je treba 2 kg parafínu. Môžete kombinovať prírodný parafín s parafínom rôznej vône.

Najprv ruky vydezinfikujeme, potom doprajeme rukám očistu v podobe peelingu. Zohrejeme vo vani parafín. Rozpustenie môže trvať cca 3 hodiny. Vložíme ruky s prstami mierne od seba do parafínu na niekoľko sekúnd, parafín okamžite ruky obalí, vytiahneme ruky von, necháme parafín chvíľu zatuhnúť a ruky vložíme znovu do parafínu a opakujeme ešte raz. Potom dáme ruky do igelitových rukavíc a do froté návlekov po dobu 30 minút. Po uplynutí doby parafín z rúk stiahneme pomocou igelitových rukavíc a na ruky nanesieme výživný krém. Po aplikácii parafínového zábalu budú vaše ruky jemné a hebké.

Parafínový zábal môžete aplikovať tak často ako budete chcieť. Odporúča sa minimálne jeden zábal mesačne.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky