🎄Mikulášska akcia! 20% na všetko nezľavnené do 11.12.+ 🎁 ku každému nákupu nad 40 € Kalcium 11 ml!

KÚZLO PAFARÍNOVÝCH ZÁBALOV

41

Parafín je špeciálny vosk, ktorý obsahuje vitamín E, kolagén a bieliaci extrakt. Zohriaty parafín sa aplikuje na kožu pri teplote 50°C. Parafín má schopnosť dlho zadržiavať teplo. Využíva sa k liečebným a kozmetickým účelom. Používa sa na rukynohy a v niektorých prípadoch i na chrbát.

Parafínové zábaly rúk - vyživujú a spevňujú nechty, prehrievajú svaly, uvoľňujú stuhnuté kĺby, prekrvujú pokožku, zmäkčujú stvrdnutú a suchú pokožku a zabraňujú tvorbe vrások. Sú vhodné pri reumatizmu, pri bolesti rúk a pri chorobách pohybového aparátu.

Parafínové zábaly zanechávajú ruky hladké a odpočinuté, naviac príjemne prehrievajú pokožku, čo oceníte najmä v sychravých dňoch. Parafíny ponúkame v rôznych vôňach, napr. orchidea, broskyňa, jahoda, citrón, ruža a taktiež parafín prírodný.

K parafínovému zábalu potrebujete parafínovú vaňu. Parafín je za bežných podmienok tuhej konzistencie, preto je nutné ho vo špeciálnej parafínovej vani zohriať. Pre úplné naplnenie parafínovej vane je treba 2 kg parafínu. Môžete kombinovať prírodný parafín s parafínom rôznej vône.

Najprv ruky vydezinfikujeme, potom doprajeme rukám očistu v podobe peelingu. Zohrejeme vo vani parafín. Rozpustenie môže trvať cca 3 hodiny. Vložíme ruky s prstami mierne od seba do parafínu na niekoľko sekúnd, parafín okamžite ruky obalí, vytiahneme ruky von, necháme parafín chvíľu zatuhnúť a ruky vložíme znovu do parafínu a opakujeme ešte raz. Potom dáme ruky do igelitových rukavíc a do froté návlekov po dobu 30 minút. Po uplynutí doby parafín z rúk stiahneme pomocou igelitových rukavíc a na ruky nanesieme výživný krém. Po aplikácii parafínového zábalu budú vaše ruky jemné a hebké.

Parafínový zábal môžete aplikovať tak často ako budete chcieť. Odporúča sa minimálne jeden zábal mesačne.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.