❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

OKUSOVANIE NECHTOV - VIEME AKO NA TO

57

Okusovanie nechtov je jedným z najčastejších zlozvykov ľudí každého veku. Objavuje sa už v detstve a niekoho sprevádza po celý svoj život. Okusovaním nechtov trpí dokonca každé druhé dieťa vo veku medzi 10 a 18 rokov.

Častým dôvodom je stres, ktorého je v dnešnej dobe čím ďalej tým viac. Ľudia si okusujú často nie len nechty, ale tiež kožtičku v okolí nechtu, čo môže spôsobovať bolestivé, často až hnisavé zádery a zápaly. Hrozí ale i infekcia nechtového lôžka či ústnej dutiny. Bezpochyby sa jedná o veľmi zásadný problém, ktorý možno riešiť niekoľkými spôsobmi:

Pokiaľ budete mať svoje nechty stále upravené a atraktívne, nebudete si ich chcieť ničiť okusovaním či krvavými zádermi. Ťažko to ale dokážete zaistiť u Vášho dieťaťa. Pre tento prípad nájdete v našom e-shope lak proti okusovaniu nechtov. Tento lak je vhodný ako pre deti, tak pre dospelých a svojou arómou odrádza od okusovania nechtov a kožtičky v jeho okolí.

Tiež pravidelná manikúra, zábaly a kvalitný ochranný lak na nechty podporí zdravý rast prírodných nechtov, dodá im vitamíny a ochráni ich. Pre prirodzenú úpravu nechtov je vhodný tzv. Top Coat, teda vrchný lak na nechty. Z našej širokej škály vrchných lakov na nechty by sme odporučili vyživujúci Fantasy Top Coat 5 v 1. Tento lak obsahuje vitamíny, ktoré spevnia a posilnia vaše nechty, lak zabráni vzniku nerovností a obnovuje regeneráciu, chráni proti UV žiareniu, obsahuje argánový olej, ktorý necht vyživí a tiež výrazne predĺži trvanlivosť nalakovaného nechtu a rozžiari ho.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.