💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

OKUSOVANIE NECHTOV - VIEME AKO NA TO

57

Okusovanie nechtov je jedným z najčastejších zlozvykov ľudí každého veku. Objavuje sa už v detstve a niekoho sprevádza po celý svoj život. Okusovaním nechtov trpí dokonca každé druhé dieťa vo veku medzi 10 a 18 rokov.

Častým dôvodom je stres, ktorého je v dnešnej dobe čím ďalej tým viac. Ľudia si okusujú často nie len nechty, ale tiež kožtičku v okolí nechtu, čo môže spôsobovať bolestivé, často až hnisavé zádery a zápaly. Hrozí ale i infekcia nechtového lôžka či ústnej dutiny. Bezpochyby sa jedná o veľmi zásadný problém, ktorý možno riešiť niekoľkými spôsobmi:

Pokiaľ budete mať svoje nechty stále upravené a atraktívne, nebudete si ich chcieť ničiť okusovaním či krvavými zádermi. Ťažko to ale dokážete zaistiť u Vášho dieťaťa. Pre tento prípad nájdete v našom e-shope lak proti okusovaniu nechtov. Tento lak je vhodný ako pre deti, tak pre dospelých a svojou arómou odrádza od okusovania nechtov a kožtičky v jeho okolí.

Tiež pravidelná manikúra, zábaly a kvalitný ochranný lak na nechty podporí zdravý rast prírodných nechtov, dodá im vitamíny a ochráni ich. Pre prirodzenú úpravu nechtov je vhodný tzv. Top Coat, teda vrchný lak na nechty. Z našej širokej škály vrchných lakov na nechty by sme odporučili vyživujúci Fantasy Top Coat 5 v 1. Tento lak obsahuje vitamíny, ktoré spevnia a posilnia vaše nechty, lak zabráni vzniku nerovností a obnovuje regeneráciu, chráni proti UV žiareniu, obsahuje argánový olej, ktorý necht vyživí a tiež výrazne predĺži trvanlivosť nalakovaného nechtu a rozžiari ho.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky