💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

TOP COAT - LESK AJ MATT NA ZÁVER

55

Top Coat je vrchný ochranný lak, ktorý dokáže Vaše prírodné nechty spevniť, dodať im nádherný lesk a príp. i náležito vyživiť. Tieto laky slúžia ako ochranný kabát ako nalakovaného, tak i prírodného nechtu. Tieto laky sa ďalej delia na laky, ktoré sa vytvrdzujú v UV lampe a vrchné laky, ktoré sa vytvrdzujú na dennom svetle.

Medzi klasické vrchné laky, ktoré schnú na vzduchu, patria Mega Gloss, ktorý Vás oslní svojím leskom a ochráni pred poškriabaním. Ďalej potom Diamond Coat, čo je vrchný lak s perfektnou tvrdosťou, odolnosťou a leskom. Pokiaľ máte problém so žltnutím Vašich nechtov, napr. po návšteve solária, výborne Vám poslúži Nail Sealer. Špecialitou je 2D lak, ktorý žiari na UV svetle. Ten ocenia predovšetkým mladšie zákazníčky, či milovníčky diskoték a barov. Tento lak má gélovú konzistenciu a pôsobí 2D dojmom. Na dennom svetle je priehľadný, ľahko namodrelý a pod UV žiarením sa pekne rozsvieti. Odstránite ho klasickým odlakovačom, rovnako ako všetky vyššie uvedené vrchné laky. Pod UV lampu patria napr. UV Top Coat 60 s – rýchloschnúci, ktorý je veľmi obľúbený predovšetkým pre to, že nakoľko sa vytvrdzuje v UV lampe, môžete ho odlakovať běžným odlakovačom. Vďaka tomu, že sa vytvrdzuje pod UV lampou, je oveľa odolnejší, než tie laky, ktoré schnú na dennom svetle. Naviac dodajú nechtu vysoký lesk.

 V sekcii Top Coatov máme, ale i gély, ktoré sa nanášajú štetečkom a vytvrdzujú sa v UV lampe. Tie sú skvelými pomocníkmi pri záverečnej fáze gélových nechtov. Predovšetkým oceníte ich nádherný lesk a odolnosť.

Ponúkame  bezvýpotkový Quick UV Finish, či UV Gloss and Go s  výpotkom. Tieto vrchné gély však odstránite jedine spilovaním. Tieto gély sú však určené predovšetkým na gélové nechty a slúžia ako záverečná vrstva. Rovnako tak i Gél lak - Nadlak / Podlak je lesklý gél so štetečkom, ktorý môžete použiť nie len na Gél-laky, ale tiež ako lesk na gélové nechty. I tu sa stiera výpotok.

Špeciálnym vrchným gélom, ktorý sa úplne líši od ostatných je Matt Effect gél. Vytvrdzuje sa v UV lampe 2 – 3 minúty a potom sa zotrie výpotok. Tento transparentný gél Vám úplne zmení dojem klasicky lesklých gélových nechtov. Inými slovami, pokiaľ chcete zmenu, zvoľte matné nechty. Uvidíte, že Vás konečný dojem veľmi príjemne prekvapí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky