💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

ELEGANCIA V EXTRAVAGANTNOM TVARE

08

Medzi ďalšie naše fotopostupy spoločnosti ENII, s.r.o., ktorá sa  zaoberá  predajom profesionálnej nechtovej kozmetiky značky ENII-NAILS patria dnes už veľmi známe tvary nechtov a to Edge. Tento tvar nechtov čoraz viac stúpa v obľubu vďaka svojej extravagancii a zároveň je aj veľmi praktický pri nosení nielen u nechtových designérok, ale aj u bežných zákazníčok, ktoré rady experimentujú.

 

Nechtová designérka  Dita Fico Vám týmto článkom priblíži postup pri modelácii tohto tvaru nechtov a možno aj naláka nechtové designérky k využitiu kurzov spoločnosti ENII-s.r.o., medzi ktoré samozrejme aj okrem iného patrí kurz zaoberajúci sa modeláciou nechtov tvarov Stiletto, Edge, či Pipe. 

 

1. Vydezinfikujeme ruky svoje aj klientky, zatlačíme kutikulu a obvyklým spôsobom pripravíme necht na modeláciu - v tomto prípade odstránime starý materiál, aplikujeme super stick (prilnávač uv gélu) - tento prípravok nie je určený výhradne pod gél, môžeme ho použiť aj pod akryl

 

2. Pripravíme si nechtové šablóny, ktoré na tento tvar nechtov musíme vytvarovať do špeciálneho tvaru - tzv striešky - tvar nechtu musí tvoriť ostré hrany. Modrým liquidom  a akrylom camouflage, ktorý sme uviedli ako jednu z noviniek nášho sortimentu, vymodelujeme tenký základ nechtov - tzv predĺženie nechtového lôžka do požadovaného tvaru. 

 

3. Nechty vymodelujeme do požadovaného tvaru pomocou číreho akrylu a liquidu takisto s názvom Blue - ktorý si nechtová designérka obľúbila nielen pre rýchlosť pri modelácii, ale aj pre stálosť priehľadnej farby. Pre správnu stavbu nechtov použijeme pinčovaciu pinzetu a nechty s jej pomocou upravíme. 

 

4. Každú časť nechtu starostlivo spilujeme najprv pilníkom Zebra 100/100,  potom doleštíme, či porovnáme prípadné nerovnosti s našou ďalšou novinkou a tou je penový pilník (Oranžový pilník 120/180), ktorý využijeme aj napríklad namiesto brúsneho bloku.

 

5. Každú časť nechtu dekorujeme iným odtieňom farby pre zvýraznenie sklonu aj modelácie nechtov Edge. Nechtová designérka Dita Fico zvolila dve farby metalických gélov, ktoré potom ešte ozdobila pomocou rôzne veľkých kamienkov. 

 

6. Ako záverečný lesk sme použili  vrchný lesk - Extra Lesk,  ktorý aplikujeme na prakticky dokončený necht a vytvrdíme v UV lampe po dobu 2x3 minúty.

 

7. V konečnej fáze aplikujeme za kutikulu zákazníčky výživný olejček.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky