💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

AKVARELOVÁ EXTRAVAGANCIA V NEŽNOM POJATÍ

ei-17-47

Firma Enii nails zaoberajúca sa predajom a distribúciou nechtovej kozmetiky vypracovala ďalší v rade fotopostupov. Dúfame, že vo vás okrem iného bude evokovať aj začínajúca jar a s ňou spojené kvitnúce stromy a rastliny.

Tentoraz sa nechtová dizajnérka Dita Fico zamerala na novinky v našom sortimente. Sú nimi napríklad tipy clear XXL, ktoré sú vhodné na vytvorenie súťažných nechtov, či vzoriek pre zákazníčky a tréning nail artu, akrylovú camuflage, alebo akvarelové farby.

1.Vydezinfikujeme ruky svoje i ruky klientky, odpilujeme starý materiál, odstránime kutikulu
a nechty skrátime do požadovaného tvaru.

2. Na takto pripravené a spilované nechty nalepíme pomocou nechtového lepidla so štetcom clear tipy XXL.

3. S pomocou pilníka zebra 100/100 odstránime prechod medzi tipom a prírodným nechtom klientky a celý tip prepilujeme.

4. Pre optické predĺženie nechtového lôžka nechtová dizajnérka zvolila akrylovú camouflage, pomocou ktorej vytvoríme dokonalý efekt. Táto camouflage vyniká vďaka dokonalej telovej farbe.

5. Pomocou bieleho akrylového prášku vytvoríme dostratena francúzsku manikúru, zvyšok nechtu doladíme pomocou holografického zdobenia.

6. Na celý necht aplikujeme ďalšiu vrstvu akrylu, ktorou zjednotíme nerovnosti spôsobené odlišnou hrúbkou zdobenia a celý necht opäť spilujeme do požadovaného tvaru.

7. Ako hlavnú zdobiacu techniku ​​nechtová dizajnérka zvolila akvarelovú maľbu, ktorou vytvárame ľubovoľné tvary, v našom prípade kvety, ktoré pomocou rovnakej techniky i farieb vytieňuje a akvarelové farby použijeme aj na kontúry vzniknutej maľby.

8. Celý výsledný nail art zafixujeme pomocou ukončovacieho gélu, ktorý aplikujeme pomocou štetca na celý necht a vytvrdíme ho v UV lampe po dobu minimálne 2x 3 minúty, po vytvrdnutí zotrieme výpotok.

9. Kutikuly klientky ošetríme pomocou výživného olejčeka, ktorý vmasírujeme do klientkynej kutikuly.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky