💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

NENÁPADNÁ EXTRAVAGANCIA POMOCOU ORIGINÁLNYCH NECHTOVÝCH TIPOV

09

Nenápadná extravagancia pomocou originálnych nechtových tipov.

Značka Enii-nails okrem iného ponúka na náš i zahraničný trh širokú škálu nechtových tipov, medzi svoje novinky zaradila aj tzv 3D nechtové tipy - Funny 3D clear, pomocou ktorých dokáže aj úplný začiatočník vykúzliť nezvyčajné a pritom veľmi jednoduché a očarujúce nechty bez zvláštnych znalostí .

Týmto článkom Vám nechtová designérka Dita Fico priblíži postup pri ich použití a predstaví Vám ako v každom z našich fotopostupov výrobky, ktoré sú pre nechtovú modeláciu týchto extravagantných, ale pritom nenápadných a elegantných nechtov potrebné.

1. Vydezinfikujeme ruky klientky aj svoje ruky. Pripravíme si necht pre nalepenie nechtového tipu a to tak, že skrátime nechty do požadovaného tvaru pilníkom na prírodné nechty, zdrsníme povrch nechtu - tým odstránime všetku mastnotu nechtu, oprášime kefkou od prachu a manikúrnym drievkom odstránime kutikulu, v prípade potreby môžeme použiť aj odstraňovač kožičky , ktorý necháme pôsobiť a potom kožičku ešte len odstránime. Pri použití odstraňovača je dôležité necht ešte odmastiť cleanerom. Vtedy je necht dokonale matný je pripravený na ďalší postup.

2. Na každý necht zvlášť si pripravíme tip zodpovedajúcej veľkosti a to tak, že ho priložíme k nechtu - skontrolujeme veľkosť tipu či presne zodpovedá tvaru nechtu, zvláštny dôraz kladieme na bočnej línie nechtu. V prípade potreby môžeme jednotlivé tipy spilovať do tvaru, ktorý potrebujeme podľa veľkosti nechtov klientky.

3. Na nalepenie nechtového tipu použijeme nechtové lepidlo Enii-nails so štetcom, spodnú časť tipu zľahka pretrieme týmto lepidlom, u týchto 3D tipov nie je lepiaca plocha tipu, kvôli individuálnemu lepeniu tipov. Tip s lepidlom priložíme na necht tak, aby sme vytlačili prebytočný vzduch a dbáme pri tom na správny sklon nechtu, aby nedošlo ku krivému nalepenie tipu. Nadbytočné lepidlo môžeme zotrieť suchou buničinou z nechtu. Tip spilujeme pilníkom 100/100 do stratena, nechty oprášime od prachu a aplikujeme UV super stick - prilnávač gélu na prírodnú časť nechtu.

4. Na takto upravené nechty nanesieme jednofázový gél VIOLET a vytvrdíme ho v UV lampe 3 minúty, následne nanesieme gél CAMOUFLAGE, ktorým vytvoríme nechtové lôžko, vytvrdzuje sa v UV lampe po dobu troch minút. Následne použijeme opäť jednofázový gél VIOLET, ktorým vymodelujeme C oblúk, vytvrdíme v UV lampe, po dobu troch minút, zotrieme výpotok a necht spilujeme do požadovaného tvaru pomocou pilníka 100/100.

5. Teraz je necht pripravený na ďalšie zdobenie, v našom prípade je to použitie flitrového gélu Studio 54, ktorý designérka naniesla len na smile líniu, vytvrdila v UV lampe a dopilovala pomocou bloku.

6. Ako konečný lesk použijeme nádherný efektový lesk BRILIANT SHINE, ktorý nám zanechá na nechte krásny lesknúci povrch, ktorý v sebe ukrýva malé čiastočky diamantového prachu, ktorý umožňuje výsledný efekt úpravy nechtov. Na záver ako výživu designérka použila výživu kožičky v podobe nechtového olejčeka s vôňou Tea tree.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky