Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Čistič depilačného prístroja a hlavíc vosku 500 ml

Kód: EI 16-34
€12,50 €10,42 bez DPH
Skladom (3 ks)

Čistič vosku a parafínu je vytvorený za účelom odstránenia zvyškového vosku z povrchu kozmetických nádob, ohrievačov, zo špachtle a iných povrchov (kov, drevo, plast). Čistič na depilačné prístroje a vosky efektívne a veľmi ľahko odstráni lepkavé povrchy od vosku.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Čistič vosku a parafínu je vytvorený za účelom odstránenia zvyškového vosku z povrchu kozmetických nádob, ohrievačov, zo špachtle a iných povrchov (kov, drevo, plast). Pred použitím na lakované povrchy je potreba skontrolovať odolnosť voči čističu na malej farebnej ploche. 
 
Čistič na depilačné prístroje a vosky efektívne a veľmi ľahko odstráni lepkavé povrchy od vosku.
 
Neodporúča sa na odstránenie vosku alebo parafínu z pokožky! Pred čistením vnútorného povrchu ohrievača by mal byť odpojený od zdroja napájania. Vhodné pre čistenie všetkých povrchov od vosku. Naneste prípravok na suchú, mäkkú handričku a otrite povrch čističom. Skladujte na suchom mieste s pokojovou teplotou.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Depilačný systém
Druh tovaru: Depilácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky