💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

Chrome Liquid 6 - Tekutý chrómový prášok, modro fialová aurora 8 ml

Kód: CHL-06
€7,90 €6,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Chrome Liquid je vysoko kvalitná kozmetická pomôcka, ktorá dodáva nechtom zrkadlovo lesklý a hladký finiš. Tento produkt je dostupný v sade šiestich najobľúbenejších farieb. Kúzelná AURORA liquid chrome má unikátnu schopnosť meniť farby.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Chrome Liquid je vysoko kvalitná kozmetická pomôcka, ktorá dodáva nechtom zrkadlovo lesklý a hladký finiš. Tento produkt je dostupný v sade šiestich najobľúbenejších farieb : Zlatá, Strieborná, Ružové Zlato a Červená.

Kľúčové vlastnosti a výhody:

Meniace sa farby chrómu: kúzelná aurora liquid chrome má unikátnu schopnosť meniť farby. Na prírodné zafarbených nechtoch sa javí ako bledo korálovy a na čiernych, alebo tmavých nechtoch sa transformuje na bohato korálovú až oranžovú farbu s vysokým leskom chrómového finišu.

Ľahká aplikácia: produkt je dodávaný v pohodlnej tekutej forme, čo eliminuje neporiadok spojený s práškovými formami. Súčasťou balenia je malý a jemný štetec, ktorý umožňuje presnú aplikáciu.

Bez zápachu a bez HEMA: Produkt je prívetivý k užívateľovi, neobsahuje silné zápachy ani škodlivé látky ako HEMA.

Pohodlie a trvácnosť: Liquid chrome je ľahko aplikovateľný, nevytvára vzdušné častice a je dlhotrvajúci. Schne na vzduchu a je možné ho odstrániť acetónom.

Profesionálny finiš: Vysoký pigment a dobrý chrómový efekt tekutého chrómového prášku poskytujú salónovú kvalitu manikúry doma.

Proces aplikácie:

Príprava:

  1. Začnite kompletnou prípravou nechtov vrátane manikúry, pilovania a aplikáciou základnej vrstvy : bezvýpotkový gél, alebo Rocklac.
  2. Vytvrďte v UV LED lampe po dobu 60 sekúnd.
  3. Ihneď po vytvrdení aplikujte auroru - hojné množstvo na pripravené nechty, uistite sa, že je pokryté celé nechtové lôžko. Nechajte úplne zaschnúť.(ešte za tepla - odporúčame pracovať po jednom prste). Pred aplikáciou dôkladne pretrepte fľaštičku, aby sa kov, ktorý má tendenciu usadzovať sa na dne, dobre premiešal.
  4. Po zaschnutí preleštite povrch prstom, alebo mäkkým aplikátorom, až kým nedocielite zrkadlový efekt.
  5. Zafixujte záverečným topom, ktorý vytvrdíte v UV LED lampe. 

Odporúčanie:

Po použití vždy poriadne utiahnite uzáver, aby nedošlo k vyparovaniu tekutiny. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky