💅 Začnite prázdniny s letnou zľavu 20% na všetko do 14.7! + Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom!

Pigment

Pigmenty pre nechty sú práškové látky, ktoré sa miešajú s priesvitnými gélmi alebo lakmi, aby vytvorily širokú škálu farieb a efektov. Pigmenty sú k dispozícii v mnohých odtieňoch a druhoch, vrátane trblietavých, matných, metalických a ďalších.

Tipy, Rady a Triky:

Výber Pigmentu: Pigmenty môžu meniť farbu a textúru nechtového dizajnu, takže je dôležité vybrať pigment, ktorý vyhovuje Vášmu štýlu a preferenciám. Experimentovanie s rôznymi druhmi a odtieňmi môže viesť k unikátnym a krásnym výsledkom.

Nanášanie Pigmentu: Pigment by mal byť nanášaný na necht pomocou špeciálneho aplikátora alebo štetca. Je dôležité naniesť pigment rovnomerne, aby bol výsledný efekt rovnomerný a kvalitný.

Miešanie Pigmentov: Pre dosiahnutie unikátnych farieb a efektov môžete experimentovať s miešaním rôznych pigmentov. Vždy ale najprv vyskúšajte zmes na palete alebo na nepoužívanom nechte, aby ste sa ubezpečili, že výsledná farba je podľa Vašich predstáv.

Zakončenie: Po aplikácii pigmentu je dôležité nechty zakončiť vrstvou top coatu, aby sa zabránilo odlupovaniu a predĺžila sa výdrž dizajnu.

Práca s pigmentmi je skvelý spôsob, ako rozšíriť svoje možnosti v nechtovom dizajne a vytvoriť unikátne a kreatívne vzhľady. S pravými nástrojmi a technikou môže byť použitie pigmentov skvelým nástrojom pre všetkých, ktorí sa chcú vyjadriť prostredníctvom svojich nechtov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky