💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

Quick

Typ gélového produktu pre nechtovú modeláciu, ktorý sa vyznačuje rýchlou aplikáciou a vysokou pigmentáciou. Tento gél je ideálny pre vytváranie krásnych, farebných a trvácnych manikúr.

Použitie v Nechtovom Dizajne

Quick Color Gel sa používa na rýchle a jednoduché vytvorenie farebnej vrstvy na nechtoch. Aplikuje sa štetcom, rovnako ako tradičné gélové laky, a vytvrdzuje sa pod UV/LED lampou. Vďaka vysokej pigmentácii poskytuje tento gél intenzívnu farbu už po jednej vrstve.

Tipy, Rady a Triky

Pri použití Quick Color Gélu je dôležité dodržiavať nasledujúce tipy a rady:

Aplikácia: Quick Color Gél by mal byť aplikovaný tenkou vrstvou na pripravený necht. Vďaka vysokej pigmentácii poskytuje tento gél intenzívnu farbu už po jednej vrstve.

Vytvrdzovanie: Po nanesení Quick Color Gélu je dôležité necht správne vytvrdiť pod UV/LED lampou podľa pokynov výrobcu.

Dokončenie: Po vytvrdzovaní Quick Color Gélu môže byť na necht nanášaná vrstva top coatu pre zaistenie dlhej životnosti a lesku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky