ūüĆľ Zńĺava 30% na Vanilkov√Ĺ a Citr√≥nov√Ĺ G√©l lak Ceramic iba dnes! Zadajte k√≥d: eniidnes30 ūüćč

No wipe

"No Wipe" je term√≠n pouŇĺ√≠van√Ĺ v oblasti nechtovej kozmetiky a odkazuje na Ň°pecifick√© druhy vrchn√Ĺch n√°terov (top coats) alebo g√©lov√Ĺch lakov, ktor√© po vytvrdnut√≠ pod UV/LED lampou nevytv√°raj√ļ lepkav√Ĺ povrch. U t√Ĺchto produktov teda nie je potrebn√© odstraŇąovaŇ• lepkav√ļ vrstvu (tzv. disperzn√ļ vrstvu) po vytvrdnut√≠, ńćo Ň°etr√≠ ńćas a uńĺahńćuje proces.

Tipy, Rady a Triky

PouŇĺitie: No wipe top coats sa aplikuj√ļ rovnako ako beŇĺn√© top coats. Na rozdiel od klasick√Ĺch vŇ°ak nevyŇĺaduj√ļ odstr√°nenie lepkavej vrstvy po vytvrdnut√≠.

V√Ĺber Produktu: No wipe vrchn√© n√°tery s√ļ ide√°lne pre chr√≥mov√© alebo holografick√© efekty, pretoŇĺe tieto efekty vyŇĺaduj√ļ hladk√Ĺ a nelepiv√Ĺ povrch pre optim√°lny v√Ĺsledok.

Doba Vytvrdzovania: Doba vytvrdzovania no wipe vrchn√©ho n√°teru sa m√īŇĺe l√≠Ň°iŇ• v z√°vislosti na znańćke a type lampy. VŇĺdy sa odpor√ļńća dodrŇĺiavaŇ• pokyny v√Ĺrobcu.

"No wipe" technol√≥gia predstavuje √ļńćinn√© rieŇ°enie pre dosiahnutie profesion√°lneho vzhńĺadu nechtov a jednoduch√© aplikovanie r√īznych efektov. T√°to technika umoŇĺŇąuje tieŇĺ r√ĹchlejŇ°√≠ a pohodlnejŇ°√≠ postup, pretoŇĺe eliminuje potrebu odstraŇąovaŇ• lepkav√ļ vrstvu po vytvrdnut√≠.

VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz.