💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

Náhradné hroty do korektoru - 5ks

Kód: EI 07-08
€2,10 €1,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Náhradné hroty do korektora sú nevyhnutným doplnkom pre presné opravy a úpravy manikúry. Vhodné pre každého, kto si potrpí na dokonalý vzhľad nechtov, tieto ľahko vymeniteľné hroty umožňujú efektívne odstránenie nežiadúceho laku. Balenie obsahuje 5 kusov.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Náhradné hroty sú ideálne na odstránenie nepresností v aplikácii laku na nechty alebo pre jemné úpravy pri manikúre. Sú vyrobené z materiálu, ktorý je odolný voči rozpúšťadlám a iným chemikáliám obsiahnutých v produktoch na nechty. Balenie obsahuje 5 kusov týchto hrotov, čo zabezpečuje, že máte vždy po ruke dostatočnú zásobu pre výmenu.

Návod k použitiu

  1. Výmena hrotu: Keď je hrot korektora opotrebovaný alebo znečistený, jednoducho ho vytiahnite z držiaka a nahraďte novým.
  2. Aplikácia korektora: Použite hrot na jemné odstránenie prebytočného laku z kože okolo nechtov alebo pre precízne úpravy dizajnu.
  3. Čistenie: Po použití je odporúčané hrot vyčistiť, aby bol pripravený na ďalšie použitie.

Bezpečnostné upozornenie

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Zabráňte priamemu kontaktu s očami. V prípade kontaktu vyhľadajte lekársku pomoc.
  • Ukladajte v suchu a chlade, mimo priame slnečné svetlo.

Tieto hroty sú špecificky určené pre použitie s korektorom na nechty a môžu sa líšiť od štandardných hrotov používaných v iných produktoch, ako sú odlakovače alebo olejové ceruzky. Je dôležité vyberať náhradné hroty, ktoré sú priamo určené pre Váš typ korektora, aby bola zabezpečená kompatibilita a efektivita.

Tento produkt predstavuje výhodnú a ekonomickú možnosť pre udržanie Vášho korektora v najlepšom stave a pre zabezpečenie, že Vaša manikúra bude vždy vyzerať perfektne.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomocné tekutiny na nechty
Druh tovaru: Odlakovače / Odstraňovače

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky