Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Keramická fréza cross-cut-single blade

Kód: EI 19-191007
€38,90 €32,42 bez DPH
Skladom (4 ks)

Keramická fréza v tvare kužeľa vhodná na úpravu a odstránenie nechtovej kožtičky (kutikula). Je antialergénna - vhodná pre klietky alergické na kov.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Keramická fréza v tvare kužeľa určená na úpravu nechtovej kožtičky. Vďaka svojmu unikátnemu keramickému tvaru, umožňuje jemné a presné brúsenie bez veľkej námahy. Z našej ponuky keramických frézok je najjemnejšia, odporúčame ju na zbrusovanie nechtovej kožtičky.

 Je antialergénna - vhodná pre klietky alergické na kov. Vďaka svojmu unikátnemu keramickému tvaru, umožňuje jemné a presné brúsenie bez veľkej námahy. Keramické frézy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Keramické frézky počas prevádzky nespôsobujú vibrácie a nepríjemné pocity tepla. Veľmi ľahko sa čistia a odolávajú dezinfekčným prostriedkom. 

Parametre:

Tvar - Kužeľ

Maximálne otáčky: 40.000

Dĺžka brúsnej hlavice: 14,0 mm

Priemer brúsnej hlavice: 0,23 mm

Dĺžka frézy -  44 mm

Použitie: 

  • úprava a odstránenie nechtovej kožtičky (kutikula)
  • na nadvihnutie nechtovej kožtičky od nechtu
  • vhodné na manikúrupedikúru a podiatriu

Pedikúra, podiatria: všeobecné použitie, ošetrovanie a tvarovanie nechtov, starostlivosť po mykotickom ošetrení, vhodná na zhrubnuté nechty.

Novo vyvinuté frézky vyrobené z vysokovýkonnej keramiky pre použitie v nechtovom dizajne, pedikúre, a podiatrii, ako alternatíva k tradičným frézkam z karbidu volfrámu. Špeciálna vysoko účinná keramika s hmotnosťou nižšou až o 25% ako frézky z karbidu volfrámu vykazuje vnímateľne jemnejšiu, príjemnú brúsnu procedúru pre používateľov aj klientov/pacientov. Biokompatibilita keramiky robí keramické frézky vhodnými pre pacientov so silnou alergiou na kov. 

Hrúbky Frézok a Farebné Značenie v Nechtovej Kozmetike

Hrúbka Farba Použitie
Extrémne hrubá Čierna Rýchle odstraňovanie veľmi tvrdých materiálov, ako sú staré vrstvy akrylu.
Hrubá Zelená Odstraňovanie gélu alebo akrylu a tvarovanie nechtov.
Stredne hrubá Modrá Všeobecné použitie, vhodná pre rôzne typy materiálov na nechtoch.
Stredne jemná Červená Jemnejšie tvarovanie a príprava povrchu.
Jemná Žltá Finálne leštenie a dokončovacie práce, nezanecháva škrabance.
Extra jemná Biela Konečné leštenie pre hladký povrch bez ďalšieho spracovania.

Dodatočné parametre

Kategória: UV LED Lampy / Brúsky na nechty
Špecifikácia: Antialergénna - vhodná pre klietky alergické na kov
Typ frézky: Keramická
Hrubosť: Jemná
Použitie: Odstránenie kutikuly (nechtová kožtička)
Tvar: Kužeľ
Druh tovaru: Frézka na nechty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky