ūüíÖ15% zńĺava s k√≥dom ceramic15 na vŇ°etky G√©l lak Ceramic 293 odtieŇąov + Topy! Stavebn√© UV/LED g√©ly a lampy teraz v akciovej ponuke!

Enii dipping powder 5 light pink 30 ml

Kód: EI 01-DP5
V√Ĺpredaj
‚ā¨8,70 –40 %
Pr√°Ň°ok na nechtov√ļ model√°ciu slabo ruŇĺov√Ĺ 30 ml
‚ā¨8,70 –40 % ‚ā¨5,20 ‚ā¨4,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovensk√° poŇ°ta

Akciov√°
ponuka

Expresne r√Ĺchle
odoslanie

Poradíme Vám
s v√Ĺberom

Podrobn√Ĺ popis

NajnovŇ°√≠ hit v spevnen√≠ pr√≠rodn√Ĺch nechtov! Proces je veńĺmi jednoduch√Ĺ a vhodn√Ĺ pre dom√°ce puŇĺitie na manik√ļru a pedik√ļru. Nemus√≠te √≠sŇ• do nechtov√©ho sal√≥nu, aby ste dosiahli vzhńĺad g√©lov√Ĺch a akrylov√Ĺch nechtov, ńćo V√°m uŇ°etr√≠ ńćas i peniaze. TieŇĺ sa nemus√≠te ob√°vaŇ• inhal√°cie prachu, ako u pouŇĺitia akrylu, alebo kontaktu s UV Ňĺiaren√≠m pri pouŇĺit√≠ g√©lovej manik√ļry.

-¬† ¬† ¬† ¬†vydrŇĺ√≠ dlhŇ°ie ako g√©l

-¬† ¬† ¬† ¬†zdokonalen√Ĺ akrylov√Ĺ syst√©m

-¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†bez z√°pachu a bez nutnosti pouŇĺitia UV/LED lampy

Postup:

P√ļdrov√Ĺ dipping sa r√Ĺchlo aplikuje, ide o bezz√°pachov√ļ alternat√≠vu akrylu, ktor√° poskytne vzhńĺad ako g√©l s leskom bez nutnosti pouŇĺitia UV/LED lampy.

Aplik√°cia je veńĺmi jednoduch√°. Najprv uprav√≠te a zdrsn√≠te povrch v√°Ň°ho pr√≠rodn√©ho nechtu (piln√≠k, blok). N√°sledne nanesiete Nail prep (dezinfekcia) a prińĺn√°vańć g√©lu. ńéalŇ°√≠m krokom je nanesenie z√°kladnej vrstvy ENII DIPPING BASE a potom ihneńŹ namońćte svoj necht do zvolen√©ho odtieŇąa p√ļdru ENII DIPPING POWDER, tento krok zopakujete (BASE + POWDER). Miernym poklepan√≠m odstr√°Ňąte prebytońćn√Ĺ p√ļder z konńćekov prstov a potom nanesiete ńŹalŇ°iu vrstvu ENII DIPPING ACTIVATOR. Nech√°te zaschn√ļŇ• na vzduchu. Posledn√Ĺm krokom je nanesenie DIPPING SYSTEM TOP pre dlhotrvaj√ļci lesk, ktor√Ĺ V√°m vydrŇĺ√≠ 3-4 t√ĹŇĺdne.

Dodatońćn√© parametre

Kategória: Dipping System
Objem: 30 ml
Farba: RuŇĺov√°
PruŇĺnosŇ•: N√≠zka
Krytie: Vysoké
Konzistencia: P√ļder
Aplik√°cia: Na kr√°tke nechty
Doba schnutia na vzduchu: Cca 5 min.
҆pecifik√°cia: Bez pouŇĺitia UV/LED lampy
Odstr√°nenie: Enii dipping remover
Druh tovaru: Dipping p√ļder

BuńŹte prv√Ĺ, kto nap√≠Ň°e pr√≠spevok k tejto poloŇĺke.

NevypńļŇąajte toto pole:
VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastaven√≠ POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte V√°Ň° e-mail ODSAZEN√ć SHORA A ZDOLA POVINN√Č POLE Prvn√≠ krok Po odesl√°n√≠ (pŇôihl√°Ň°en√≠ nov√©ho kontaktu) Po odesl√°n√≠ (aktualizace existuj√≠c√≠ho kontaktu) Odoberajte novinky a z√≠skajte zńĺavu 6 ‚ā¨ na prv√Ĺ n√°kup Zadajte V√°Ň° e-mail Skryt√© pole Zńĺavu m√īŇĺete vyuŇĺiŇ• pri n√°kupe nad 20 ‚ā¨. VloŇĺen√≠m e-mailu s√ļhlas√≠te s podmienkami ochrany osobn√Ĺch √ļdajov. PouŇĺ√≠t formul√°Ňô VloŇĺte tento k√≥d do vaŇ°√≠ str√°nky