💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

Súťaž o najkrajšie neónové nechty - vyhrajte skvelé ceny!

Súťaž o letné neónové ceny!

Prichádza leto a s ním aj letné odtiene. Letnú sezónu chceme odštartovať aj súťažou o najkrajšie neónové nechty. Od 29.5. do 12.6. nám môžete posielať fotky Vašich nechtov buď na náš FB messenger, Instagram alebo mailom na eniisk@eniinails.com

 

Ceny pre 3 najkrajšie neónové nechty!

 

 

Neónová inšpirácia

 

1. MIESTO - SADA GÉL LAK CERAMIC

Gél lac ceramic je profesionálny gél lak v krémovej viskozite, s vysokým leskom a vysokou durabilitou v 22FREE netoxicite, minerálmi a NO HEMA.

Sada Obsahuje :

2. MIESTO 

Gél lac ceramic je profesionálny gél lak v krémovej viskozite, s vysokým leskom a vysokou durabilitou v 22FREE netoxicite, minerálmi a NO HEMA.

Obsahuje :

3. MIESTO 

ROCKLAC je one stepový, bezvýpotkový lak s vysokým leskom, ktorý sa vyznačuje jednoduchým spôsobom lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním a vytvrdením v UV LED lampe. 

Obsahuje :

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky