💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

Najlepšie farby na nechty pre léto 2023: Trendy a Farby

Rok 2023 prináša mnoho nových trendov v oblasti nechtového dizajnu. Toto leto je plné odvážnych farieb, lesklých textúr a unikátnych dizajnov, ktoré vás určite nadchnú. V tomto článku sme pre vás pripravili detailný prehľad najlepších farieb a trendov, ktoré budú dominovať v letnej sezóne 2023.

 

Šťavnaté odtiene: Neodolateľná radosť letných mesiacov  

Toto leto je všetko o jasných a šťavnatých farbách. Od jasného korálového odtieňa cez žiarivé odtiene slnečne žltej až po sviežu zelenú. Tieto farby odrážajú radosť a energiu letných mesiacov a sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú pridať trochu farby do svojho vzhľadu. Tieto živé odtiene sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú niečo odvážne a výrazné, a dokážu poskytnúť dokonalý kontrast k letnému opáleniu. Tipy pre štýlovú aplikáciu? Vyskúšajte skutočne výrazné nechty s jedným z týchto odtieňov, alebo skombinujte niekoľko rôznych farieb pre skutočne jedinečný vzhľad.

 

Neutrálné a pastelové odtiene: Elegantné a sofistikované voľby  

 

Ak preferujete skôr decentnú a elegantnú manikúru, budete potešení tohtoročnými trendami neutrálnych a pastelových odtieňov. Jemné odtiene béžovej, svetlej ružovej alebo napríklad levandulovej sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú sofistikovanejší a univerzálnejší vzhľad. Pastelové odtiene sú tiež ideálne pre rôzne letné nail arty, ako sú napríklad francúzske špičky alebo minimalistické dizajny. Tieto tóny sú dokonalé pre tých, ktorí chcú pridať jemný dotyk farieb do svojho letného vzhľadu bez toho, aby to bolo príliš preplnené.

Jemné pastelové nechty spolu s kontrastom Jemné pastelové farby nechtov spolu s kontrastom

Metalické a chromové efekty: Moderné a lesklé voľby  

 

Ďalším veľkým trendom letnej sezóny 2023 sú metalické a chromové efekty. Tieto efekty dodávajú nechtom iskrivý a futuristický vzhľad, ktorý určite nezostane nepovšimnutý. Predovšetkým chromový efekt, ktorý sa aplikuje na matný alebo priehľadný lak, je veľmi populárny. Výsledkom je lesklý a zdravo vyzerajúci necht. Tieto trendy nechty sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú oživiť svoj vzhľad s niečím trochu iným a netradičným.

Neónové metalické odtiene 

Jemné nail arty: Drobné detaily, veľký dopad  

 

Toto leto je tiež o jemných nail artoch. Ide o jednoduché, ale efektívne dizajny, ktoré sú aplikované na nechty ako doplnky. Môže ísť o drobné kamienky, trblietavé línie alebo trebárs jemné geometrické vzory. Tieto nail arty sú ideálne pre tých, ktorí chcú oživiť svoju manikúru, aniž by sa museli uchýliť k prehnaným dizajnom. Jemné nail arty pridávajú k vašim nechtom jemný, ale výrazný vzhľad, ktorý je zároveň moderný a trendy.

Jemné Nail art efekty spoločne s Neónovými nechtamiJemné trblietavé efekty spoločne s letnými žiarivými farbami

Na záver: Letná sezóna 2023 vás určite nadchne   

 

Letná sezóna 2023 prináša mnoho nových a vzrušujúcich trendov v oblasti nechtového dizajnu. Či už ste fanúšikom jasných a šťavnatých neónových farieb, preferujete skôr neutrálne a pastelové odtiene, alebo si chcete vyskúšať trendy metalické a chromové efekty, určite si vyberiete. Všetky tieto trendy ponúkajú nespočet možností, ako experimentovať s vašou letnou manikúrou a vytvoriť tak unikátny vzhľad, ktorý vás bude tešiť po celé leto. Nezáleží na tom, pre ktorý štýl sa rozhodnete, hlavné je, aby ste sa cítili dobre a vaše nechty odrážali vašu osobnosť a štýl.

Nezabudnite sa podeliť o svoje letné nechtové dizajny na sociálnych sieťach a inšpirovať tak aj ostatných. Môžete použiť hashtag #SummerNails2023, aby ste sa pripojili k trendu a zdieľali svoje nápady. Tešíme sa na vaše nádherné letné nechty!

Autor: Tím Expertov na nechtový dizajn

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky