💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

BUILDER GÉL VO FĽAŠTIČKE

ENII nails má pre vás ďalšiu vianočnú novinku. BUILDER UV / LED GEL ,alebo stavebný gél vo fľaštičke.

novinka-builder-gely-lahvicky-banner-sk

Jedná sa o unikátny stavebný gél novej generácie s minimálnym obsahom Hemy (1-5%). Je vyrobený špeciálne pre použitie z fľaštičky. Jeho jednoduchá aplikácia vás určite bude baviť. Vďaka gumovej, mäkkej konzistencie podobnej akú má náš Rubber Systém, je práca s ním naozaj veľmi jednoduchá a kreatívna. Aplikácia je možná na prírodné nechty, šablóny, ale aj tipy. Práca s ním je rýchla a pri troche zručnosti nie je potrebné ani toľko pilovať. Ľahko s ním vyrobíte dlhé a pritom tenké nechty s prirodzeným vzhľadom. A tiež s prirodzeným a ľahkým pocitom pre ich nositeľku.

Oproti Rubber je po vytvrdnutí tvrdý. Ide o tvrdý pevný materiál s veľkou výdržou aj viac ako 4 týždne.

Funkčný systém je: podporné prípravky (Nail Prep + Super Stick) + báza - vytvoríte Builder gélom tenkou vrstvou vytvrdnutú v lampe po dobu 30 sek. + BUILDER GEL, ako stavebná časť modelácie + TOP (Builder gél sa sám o sebe neleskne, je potrebné naniesť vrchný top)

Vytvrdzuje sa v UV / LED lampe, odporúčame 48W a vyššie po dobu 30-90 sek.

Balenie je v 11 ml fľaštičkách s vlastným mäkkým štetcom pre jednoduchú aplikáciu.

Ponúkame 4 rôzne kolekcie farieb, ktoré budeme v budúcnosti rozširovať. Ide o kolekciu GLASS, MILKY, COVER a GLITTER. Tiež pripravujeme kolekcie rozšíriť o INTENSE.

GLASS

Kolekcia GLASS je kolekcia stavebných gélov so skleneným efektom. Štartujeme s transparentným - CLEAR. Plánujeme rozšírenie farieb napr. Čierna, červená, ružová, glittrová a iné. Pre kreatívne tvorenie ako stvorené. Určite je na čo sa tešiť.

14477_builder-gel-1-glass-clear

MILKY

Kolekcia MILKY je kolekcia stavebných gélov s mliečnym efektom. Je to gél, pre prirodzený vzhľad nechtu v jemných tónoch mliečnej farby. Je vhodný na babyboomer a zjemnenie odtieňov. Ako prvý máme v ponuke MILKY - PINK s veľmi jemným nádychom ružovej.

14480_builder-gel-2-milky-pink

COVER

Kolekcia COVER je kolekcia stavebných gélov s natural efektom. Jedná sa o gél, s farebným tónovaním v prírodných farbách. Slúži na prekrytie nedokonalostí alebo k predĺženiu nechtového lôžka. Má prirodzený vzhľad nechtového lôžka. Túto kolekciu rozbiehame s farbou Beige, ktorú si určite zamilujete.

14483-1_builder-gel-3-cover-beige

GLITTER

Kolekcia GLITTER je kolekcia stavebných gélov s glittrovým efektom. Gél je kamuflážny a obsahuje mikro čiastočky glittrov, ktoré dodávajú nádherný, jemný vzhľad.

14486_builder-gel-4-glitter-nude

IMG-2420_2

POSTUP APLIKÁCIE:

 1. nechty a ruky vydezinfikujeme (hybrid sanitiser) - pred každou úpravou nechtov, ruky a nechty postriekame dezinfekciou a utrieme.
 2. prevedieme klasickú úpravu nechtu (úprava kožtičky, zdrsnenie nechtovej platničky) - použijeme pusher, alebo zatlačovač nechtovej kožtičky a z nechtového lôžka sa pokúsime odstrániť čo najviac kožtičky, prebytočnú kožtičku odstrihneme nožnicami. Môžeme tiež použiť brúsku a nástavce na to určené. Zdrsníme nechtovú platničku veľmi jemným pilníkom alebo najlepšie bufferom (penový pilník pre zmatnenie nechtu - je šetrnejší ako pilník)
 3. Sculpter môžeme aplikovať na prírodné nechty, šablóny a tipy - podľa voľby si necht pripravíme - BUILDER GEL je vhodný na prírodné nechty slúžiaci k spevneniu. Ak máme krátke nechty a túžime po dlhých je tento materiál ideálnou voľbou. Záleží ako ste zvyknutá alebo zručná, každopádne predĺženie nechtu možno na tipy aj na šablóny.
 4. necht očistíme a odmastíme Cleanerom (Hybrid Cleaner), celú nechtovú platničku dôkladne očistíme, vrátane nechtových valov (to sú boky pozdĺž nechtu) Tým nechty očistíme, odmastíme a už sa nechtov nedotýkame. Dôležité! (Napr. Prehrabnutie vlasov je tiež zle.)
 5. pre zaistenie dobrej priľnavosti použijeme NAIL PREP (dehydrátor) a SUPER STICK (prilnávač) - Nail prep slúži ako dehydrátor a dokonalý odmasťovač, teda na utretý necht cleanerom ešte nanesieme nail prep, potom prilnávač. Odporúčame Super stick, ktorý obsahuje veľmi malé množstvo kyselín a dokonale prilne. Pre predstavu - slúži ako obojstranne lepiaca páska. Necháme krátko zaschnúť na vzduchu, vytvorí lepkavý povrch a pokračujeme.
 6. aplikujeme tenkú vrstvu Builder gélu ako bázu - na pripravený, očistený necht aplikujeme štetčekom tenkú vrstvu gélu ako bázu, vytvrdíme 30 sekúnd v UV / LED lampe 48W a vyššie
 7. na vytvrdnutú bázu nanesieme štetcom "guličku" gélu a zľahka rozotrieme cez celý necht. Väčšiu vrstvu sústredíme do stredu po celej dĺžke. Ľahko rozotrieme aj do bokov. Môžeme použiť štetec Detailer na doplnenie gélu po okolí nechtu. Práca s ním je jednoduchá, vďaka samonivelačným schopnostiam. Než dáme vytvrdiť do lampy necht na malú chvíľu otočíme o 180 ° a vďaka samonivelácie gél vytvorí dokonalý tvar, ktorý už nemusíte pilovať.
 8. vytvrdíme v UV / LED lampe (48W a viac) po dobu 60-90 sekúnd, v UV lampe po dobu 2-4 minút
 9. po vytvrdnutí môžeme aplikovať farebný gél, gél lak, lux gél lak, alebo nechať v natural looku a iba aplikovať TOP. Ak ste dostatočne šikovné, že nie je potrebné pilovať, v tejto fáze, na výpotok môžeme naniesť farbu, alebo akúkoľvek inú ozdobu. Na záver aplikujeme TOP. Builder nemá lesk a preto odporúčame aplikáciu topov, má aj ochranné účinky napr. pred poškriabaním. Samozrejme môžeme použiť aj matt pre matný efekt, ktorý teraz frčí. Nevylučuje sa aj kombinácia oboch. Ak je potreba predsa len pilovať, zotrite výpotok a necht podľa potreby upravte. Nezabudnite, že pred aplikáciou topu je potrebné mať celý necht zmatnený.
 10. Ak nepoužijeme bezvýpotkový TOP, tak na záver zotrieme výpotok.
 11. Máme hotovo! Na úplný koniec ošetríme kožtičku olejčekom, vmasírujeme. Ak chceme byť úplne dokonalé použijeme ošetrujúci krém na ruky a prevedieme ľahkú masáž.

 

ODSTRÁNENIE:

Odstránenie vykonávame odpilovaním.

 

Veríme, že si Builder gél obľúbite a že sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej domácej i profesionálnej manikúry.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky