❤️ 20% Akcia na všetky obľúbené Polygély v kelímkoch+ Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

Pravidlá súťaže o Rocklac sadu

VÝHRA

Jedna sada ROCKLAC ONE-STEP SADA PRE ZAČIATOČNÍKOV na e-shope enii-nails.sk pre jedného výhercu. Ide o túto sadu: 

https://www.enii-nails.sk/expresna-mini-rock-lac-sada/ 

PRIEBEH SÚŤAŽE

Súťaž prebieha od 26. 1. 2024 do polnoci 1. 2. 2023 na stránke 

https://www.instagram.com/enii_nails_sk/

Účastník súťaže reaguje na súťažný príspevok, ktorý je zverejnený na stránkach https://www.instagram.com/enii_nails_sk/. Účastník reaguje vytvorením komentára k danému príspevku. Pre zaradenie do zlosovania o výhru na instagrame musí účastník do komentára správne odpovedať na súťažnú otázku. Do komentára je možné vložiť text podľa pokynov v danom príspevku. Každý účastník môže ku každému súťažnému príspevku vložiť viac komentárov.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

  1. Organizátorom súťaže je e-shop enii-nails.sk, ENII, s.r.o. so sídlom Naftárska 1553, 908 45 Gbely, IČO: 36276693 
  2. Cenu v podobe jednej ROCKLAC ONE-STEP SADA PRE ZAČIATOČNÍKOV na e-shope enii-nails.sk pre jedného účastníka súťaže vyhráva náhodne vylosovaný príspevok na Instagrame. Losovanie bude verejné, účastníci ho môžu 2. 2. 2024 vidieť v stories stránky Enii Nails (https://www.instagram.com/enii_nails_sk/).
  3. Vložením komentára k súťažnému príspevku účastník potvrdzuje, že sa zoznámil s pravidlami súťaže, súhlasí s nimi a zaväzuje sa tieto pravidlá dodržovať. Organizátor si vyhradzuje právo vyradiť návrhy s neetickým či vulgárnym obsahom.
  4. Výherca bude po skončení súťaže kontaktovaný formou správy alebo komentára na Instagrame. O svoju výhru sa môže prihlásiť najneskôr do 28. 2. 2024 na adrese IG profilu Enii_nails_sk. Organizátor nie je zodpovedný za stratu alebo nedoručenie zásielky výhercovi. Za výhru nie je možné požadovať finančnú náhradu.
  5. Vymáhanie účasti v súťaži alebo výhry právnou cestou je vylúčené.
  6. Účasťou v súťaži taktiež každý účastník súhlasí s tým, že organizátor súťaže je oprávnený použiť meno výhercu v materiáloch zverejnených na webe organizátora.
  7. Vložením komentára do súťaže cez Enii_nails_sk účastník súťaže potvrdzuje, že je zoznámený s podmienkami ochrany osobných údajov, a že ich v celom rozsahu prijíma. Podmienky tu: https://www.enii-nails.sk/obchodne-podmienky/ 
  8. Žiadna zo súťaží inzerovaných na facebookovej stránke Enii nails nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook, nijak s ňou nesúvisí a teda za ňu firma Facebook nenesie žiadnu zodpovednosť. Stránky Enii-nails.sk, https://www.facebook.com/eniinailssk/?locale=sk_SK a https://www.instagram.com/enii_nails_sk/ slúžia len k propagácii tejto sútaže.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.