💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

NETRADIČNÉ SVADOBNÉ NECHTY

63

Milé dámy,

radi by sme sa s Vami podelili o jemné nechty, ktoré môžete využiť aj ako inšpiráciu na svadobné nechty.

Nevesta mala prianie, aby nechty neboli veľmi výrazné, preto nechtová designerka zvolila tvar "balerina" s nenápadným zdobením. Nechty boli predĺžené na šablóny pomocou modelovacieho gélu Ultra Strong Fiber, ktorý je momentálne populárny vďaka obsahu skleneného vlákna.

Ultra Strong Fiber je vhodný na predlžovanie nechtu ako na spevnenie, alebo na pokrytie prírodného nechtu. Vďaka svojej konzistencii nezateká, preto s ním môžete modelovať aj na šablóny.

 1. Vydezinfikujeme nechty pomocou dezinfekcie na ruky, odstránime nechtovú kožtičku pomocou brúsky, či odstraňovačom kožtičky. Nechty zkrátime na minimum voľného okraja pilníkom maximálnej hrúbky 180/180. Oprášime štetcom na oprašovanie.

 2. Nechty zdrsníme pilníkom 180/180 po celej dĺžke, oprášime a pre lepšiu priľnavosť materiálu aplikujeme Nail prep, ktorý nám nechtové lôžko nielen dehydratuje, ale zároveň znovu vydezinfikuje. Potom aplikujeme UV Super stick – priľnávač gélu.

 3. Na prírodné nechty nasadíme nechtové šablóny, u ktorých dbáme na sklon šablóny – v tomto prípade šablóny nasadíme do rovnej polohy.

 4. Prvú vrstvu gélu Ultra Strong Fiber nanesieme na prírodný nechtík vo veľmi tenkej vrstve a vytvrdíme v UV/LED lampe po dobu 30sec.

 5. Druhá vrstva gélu už bude modelovacia, to znamená, že s ňou vytvoríme miernu stavbu nechtu, zároveň i dĺžku a tvar nechtu. Po vytvrdení zotrieme výpotok cleanerom a nechty vypilujeme pomocou pilníku 100/100.

 6. Na vypilovaný necht nanesieme extrémne biely gél zmiešaný s modelovacím gélom Premium. Bielu farbu miešame s gélom, aby sa nám s ním dobre modelovalo a aby držal tvar. Následne na necht položíme igelitový sáčik a pokrčíme ho aj s namiešaným gélom, aby povrch nebol hladký a rovný. Vložíme aj so sáčikom do UV/LED lampy vytvrdíme po dobu 30 sec.

 7. Po vytvrdení bielej farby odstránime sáčik a premodelujeme celý necht modelovacím gélom Ultra Strong Fiber Pink. Týmto gélom vyplníme prázdne miesta nechtu. Vytvrdíme v UV/LED lampe po dobu 30 sec. Následne zotrieme výpotok cleanerom a vypilujeme do požadovaného tvaru.

 8. Teraz už môžeme aplikovať lesk, ktorý vytvrdíme v UV/LED lampe 60sec. Do lesku môžeme ešte pred vytvrdením aplikovať kamienky. Po vytvrdení zotrieme výpotok a nanesieme olejček na kutikulu, ktorý nám ju opäť hydratuje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky