ūüéĄMikul√°Ň°ska akcia! 20% na vŇ°etko nezńĺavnen√© do 11.12.+ ūüéĀ ku kaŇĺd√©mu n√°kupu nad 40 ‚ā¨ Kalcium 11 ml!

MULTI-FUNCTIONAL SCRUB

PEELING DOK√ĀŇĹE VIDITEńĹNE ZJEMNIҧ A OMLADIҧ VA҆U PLEҧ

Telov√© peelingy pom√°haj√ļ s obnovou pokoŇĺky a pripravia koŇĺu na aplik√°ciu telov√©ho masla alebo kr√©mu. PouŇĺitie telov√©ho peelingu je nutnosŇ•ou pred aplik√°ciou samoopańĺovac√≠ch pr√≠pravkov.

Sońĺn√Ĺ telov√Ĺ peeling s vysok√Ĺm obsahom bambuck√©ho masla, mandńĺov√©ho a kokosov√©ho oleja s pr√≠jemnou v√īŇąou je perfektn√Ĺ pomocn√≠k na odstr√°nenie odumretej koŇĺe a z√°roveŇą regener√°ciu a hydrat√°ciu koŇĺe novej. Jemn√° miner√°lna sońĺ m√° ńćistiace, antiseptick√© a abraz√≠vne √ļńćinky. ńéalej zmierŇąuje bolesti svalov, z√°palov√© procesy a tonizuje koŇĺu.

VńŹaka peelingu dosiahnete spr√°vne premas√≠rovanie a prekrvenie pokoŇĺky, ńćo s√ļ jedny z najd√īleŇĺitejŇ°√≠ch faktorov v boji s celulit√≠dou. NavyŇ°e zlepŇ°enie cirkul√°cie krvi podporuje prirodzen√ļ detoxik√°ciu obehov√©ho a lymfatick√©ho syst√©mu.

Je vhodn√Ĺ na ruky, telo i tv√°r a pre vŇ°etky vekov√© kateg√≥rie.

MF scrub

PouŇĺitie: Aplikujte 1-2x t√ĹŇĺdenne na mokr√ļ pokoŇĺku a jemne vmas√≠rujte kr√ļŇĺiv√Ĺmi pohybmi, n√°sledne opl√°chnite vodou. NepouŇĺ√≠vajte na poranen√ļ a poruŇ°en√ļ pokoŇĺku.

                        peeling   peeling2

 

Bambuck√© maslo - je tuk extrahovan√Ĺ zo semien stromu maslovn√≠ka africk√©ho. Extraktom je kr√©m s pr√≠rodn√Ĺmi vitam√≠nmi, ktor√Ĺ obsahuje mnoŇĺstvo l√°tok s biologickou aktivitou. Tie poskytuj√ļ bambuck√©mu maslu vysok√Ĺ hydratańćn√Ĺ √ļńćinok. Kr√©m je vhodn√Ĺ pre starostlivosŇ• o pleŇ• a pom√°ha lieńćiŇ• koŇĺn√© ochorenia vr√°tane Ň°kvŇēn, svrbenia, sp√°len√≠n od slnka ńći koŇĺn√Ĺch r√°n.

Mandńĺov√Ĺ olej - Mandńĺov√Ĺ olej je bohat√Ĺ na rad vitam√≠nov a miner√°lov. Konkr√©tne obsahuje vitam√≠n A, E, F a z miner√°lov drasl√≠k, v√°pnik, ńći horńć√≠k. M√° regenerańćn√© a protiz√°palov√© √ļńćinky a je veńĺmi obńĺ√ļben√Ĺ najm√§ v starostlivosti o pleŇ•. Regeneruje a posilŇąuje pokoŇĺku, je ide√°lny na such√ļ pleŇ•, ktor√ļ chr√°ni pred dehydrat√°ciou. Je vŇ°ak vhodn√Ĺ pre vŇ°etky typy pleti, citliv√ļ aŇĺ precitliven√ļ pokoŇĺku vr√°tane pokoŇĺky ekzematickej.

Kokosov√Ĺ olej - Kokosov√Ĺ olej je bohat√Ĺ na antioxidanty a mastn√© kyseliny, ktor√© dok√°Ňĺu prenikn√ļŇ• hlboko do pokoŇĺky. Jeho vyuŇĺitie v kozmetike je Ň°irok√©. MoŇĺno ho pouŇĺ√≠vaŇ• na such√ļ pleŇ•, bolestiv√© bradavky, zapareniny, popraskan√© pery, odlińćovanie, vlasy, holenie alebo prevenciu proti stri√°m. Je antimikrobi√°lny, mierne protiz√°palov√Ĺ olej, ktor√Ĺ sa hojne vyuŇĺ√≠va na oŇ°etrenie extr√©mne suchej pokoŇĺky. ńéalej spomańĺuje starnutie pleti, zjemŇąuje ju a spevŇąuje.

VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz.