❤️ 20% Akcia na všetky obľúbené Polygély v kelímkoch+ Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

ANTIFUNGAL SILVER GEL

Antifungal Silver Gél ​​je prevratný antibakteriálny výrobok určený ako prevencia proti plesniam a mykózam nechtového lôžka. Tento gélový lak regeneruje a vyživuje zažltnuté, poškodené nechty.

Medzi hlavné funkčné zložky tohto laku patria mikročastice striebra a výťažky z citróna, ktoré majú antibakteriálny a bieliaci účinok. Silný extrakt z morských rias pôsobí navyše antioxidačne. Lak obsahuje tiež posilňujúce a hydratačné prísady ako sú vitamíny E a B₅.

Lak je možné používať samotný, pretože pôsobí veľmi prirodzene a nenápadne, pričom zakrýva nedostatky nechtu. V dvoch vrstvách sa javí ako polopriesvitný svetlo biely lak s ľahkou modrou opalescenciou. Tiež je možné ho použiť ako funkčnú podkladovú bázu pod farebnú vrstvu.

Výrobný proces: Mikročastice striebra sú vďaka unikátnemu technologickému výrobnému procesu zapracované tak, aby boli rovnomerne nanášané do celej bázy. Pre čo najefektívnejší účinok aktívnych látok a vitamínov sú tieto látky pridané až na konci výrobného procesu.

MF antifungal

použitie:

Lak naneste na suchý, dezinfikovaný necht v 2 vrstvách a nechajte zaschnúť. Po dvoch až troch dňoch necht šetrne odlakujte bezacetonovým odlakovačom a potom znovu aplikujte.

Pri mykózach aplikujte 2x týždenne, ako prevencia ťažkostí 2x mesačne. Častejšie použitie zvyšuje antibakteriálny efekt.

antif

 

NECHTOVÉ MYKÓZA

Nechtová mykóza je často dôsledkom neliečenej kožnej infekcie či zlej starostlivosti o nohy. Najčastejšie postihnuté sú nechty na nohách, a to predovšetkým na palci a na malíčku. Okraj nechtu  začne postupne hrubnúť, žltne a drobí sa. Tento problém väčšinou postihuje predovšetkým nohy, ale nie je výnimkou ani na rukách.

                           plisen-na-nehtech   plisnova-onemocneni-nehtu                   

 

Koloidné striebro - vzniká rozptýlením mikročastíc striebra v destilovanej vode pomocou špeciálnych prístrojov. Všeobecne tieto koloidné roztoky majú vysokú vstrebateľnosť, takže sa nemôže stať, že ich vaše telo neprijme. Mikročastice striebra sú tak maličké, že môžu preniknúť až do jadra vírusov a ničiť ich. Koloidné striebro býva často označované ako dezinfekčné a zabraňuje množeniu baktérií. Striebro je svojimi účinkami najuniverzálnejším antibakteriálnym prostriedkom, ktorý ľudstvo pozná.

Vitamín E - Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch a v organizme slúži ako dôležitý antioxidant, chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi.

Vitamín B - Kyselina pantoténová (kyselina D-pantoténová, vitamín B5) je vo vode rozpustný vitamín, ktorý sa zúčastňuje metabolizmu všetkých živín v tele. Čistá kyselina je nestála olejovitá kvapalina.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.