💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

HYBRID SYSTEM

HYBRID SYSTEM by ENII NAILS

prináša novú funkčnú kolekciu Hybrid Remover Universal, Hybrid Cleaner Universal a Hybrid Cuticle Oil.

"Hybridný" produkt znamená, že je vyrobený z vysoko kvalitných a koncentrovaných materiálov, ktoré sú ešte naviac multifunkčné a ošetrujúce.

Kolekcia prináša zosilnenú funkčnosť v odstraňovaní, ale aj čistenie do vysokého lesku.

Multifunkčnosť, kedy je použiteľný pre viac systémov a tiež starostlivosť s obsahom ricínového oleja, oleja Sweet Almond, Minerálnych olejov, kokosového oleja, Tea Tree oleja a extrakty z ananásu, hrušky alebo vanilky.

 

HYBRID REMOVER Universal 97% s ricínovým olejom

Profesionálny hybrid remover s ricínovým olejom na odstránenie gél lakového systému, one stepov, bázou, air gélov a lakového systému.

Doba odstránenia:

  • lakový systém - ihneď
  • 20-TOXICITY gél lakový systém 10+ minút
  • gélový systém 15 minút
  • one step / Rocklac 5+ minút
  • air gél ihneď bázy 15+ minút

INCI: Acetone, Ricinus communis Oil, Cyclopentatiloxane, Aroma Sweet Almond

použitie:

ODSTRÁNENIE GEL lakové SYSTÉMY

1 Odbruste alebo odpilujte vrchnú vrstvu materiálu.

2 Potom každý necht zabaľte do remover fólií namočených v Remover (ENII Remover 97% obsahuje veľmi ošetrujúci ricínový olej s anti-aging účinkami).

3 Uistite sa, že tampón vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.

4 Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valov.

5 aplikuje na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 10min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce len 10min, ale záleží na mnohých faktoroch: použitie prilnávačov alebo dehydrátorov, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenia vrchnej vrstvy, slabosť a lámavosť nechtov

6 Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.

7 Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko na odstránenie materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.

odstranění   odstranění2

8 Ak je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5 min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.

9 Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v Remover.

10 Ak nepostupujeme ďalej, teda v aplikácií ďalšieho gél lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme v aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikly a nechtové plochy s masážou.

 

ODSTRÁNENIE lakové SYSTÉMY

1 Na odstránenie budete potrebovať buničinové tampóny a remover.

2 Tampónom namočeným v Remover mierne pritlačte na necht a materiál zotrite, v prípade potreby postup opakujte do tej doby, než je necht úplne čistý.

3 Doba odstránenia je ihneď.

4 Ak nepostupujeme ďalej, teda v aplikácií ďalšieho lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme v aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikly a nechtové plochy s masážou.

Skype_Picture_2020_04_17T13_11_31_925Z

 

HYBRID Cleaner Diamond +

Profesionálny cleaner / čistič nechtov so zosilneným účinkom k vylešteniu nechtov do vysokého lesku, ku stieraniu výpotkovej vrstvy a na odmastenie prírodného nechtu.

INCI: Alcohol Denat., Aqua, Aroma Sweet Almond

použitie:

1 Na odstránenie budete potrebovať buničinové tampóny a remover.

2 Tampónom namočeným v Remover mierne pritlačte na necht a materiál zotrite, v prípade potreby postup opakujte do tej doby, než je necht úplne čistý.

3 Doba odstránenia je ihneď.

4 Ak nepostupujeme ďalej, teda aplikácií ďalšieho lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme v aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikly a nechtové plochy s masážou.

cleaner

 

Hybrid Cuticle Oil

Hybridný ošetrujúci olejček na nechtovú kožičku so sladkou mandlou.

použitie:

Nanáša sa ako záverečná fáza, starostlivosť o nechtovú kožtičku. Olejčekom potrite okolie nechtov a jemne vmasírujte.

oil_1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky