Farba roku 2023 Viva Magenta v nechtovej kozmetike

Farba roku 2023 Viva magenta v nechtovej kozmetike

Pre každú nechtárku je nevyhnutné mať prehľad o najnovších trendoch a farbách. Pokiaľ ide o farbu roku 2023, je to Viva Magenta. Tento odvážny a žiarivý odtieň začína kraľovať vo svete módy a dizajnu a nadchádzajúcom roku bude určite obľúbenou voľbou pre nail art.

 

Ako používať magentovú farbu?

Pokiaľ chcete začleniť Viva Magenta do svojho repertoáru Nail Art, existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť. Jedným z trendov, ktorý Vaše zákazníčky a aj Vy sami budete zbožňovať, je spojenie farby Magenty s metalickými alebo holografickými prvkami. Tieto povrchové úpravy dodávajú každému dizajnu nechtov futuristický a moderný nádych a môžu pomôcť zvýrazniť aj tie najzákladnejšie farby. Kombináciou Viva Magenta s metalickým alebo holografickým povrchom môžete vytvoriť vzhľad, ktorý je skutočne pútavý a jedinečný.

 

Ďalšou možnosťou je použiť Viva Magenta ako základ pre zložitejšie nechtové dizajny. Či už sa jedná o efekt prechodu, akvarelový dizajn alebo detailný vzor, ​​Magenta poskytuje dokonalý priestor pre kreativitu. Vďaka svojmu výraznému a žiarivému odtieňu Vás táto farba určite bude inšpirovať k skúšaniu nových techník a posúva hranice toho, čo je s nail artom možné. Môžete dokonca skúsiť vytvoriť mramorovaný efekt pomocou Viva Magenta a bieleho laku alebo ho použiť ako zdôrazňujúci prvok v minimalistickom dizajne. Možnosti sú nekonečné!

Jedným zo spôsobov, ako sa s Viva Magenta skutočne vyjadriť, je použiť ju v dizajne zvanom "Negative Space". V tomto štýle nail artu sa lak nanáša spôsobom, ktorý zanecháva časť prírodných nechtov odhalenú. To možno dosiahnuť použitím pásky alebo štetcom na detaily na vytvorenie presných línií a tvarov. Použitie Viva Magenta v „Negative Space“ dizajne je skvelý spôsob, ako pridať chic farby k decentnejšiemu vzhľadu. Viva Magenta je tiež skvelá farba pre použitie v nail artu, ktorý pracuje s trblietkami alebo inými trblietavými akcentmi. Pridaním trblietok alebo trblietavých flitrov môžete základnú manikúru s Viva Magenta posunúť na vyššiu úroveň.

Ako to s magentou vidíme...

Celkovo je jasné, že Viva Magenta bude mať v roku 2023 veľký vplyv na trendy v nechtovej kozmetike. Či už je prepojená s inými odtieňmi, použitá ako akcent alebo ako hlavný prvok, táto výrazná a žiarivá farba určite podnieti kreativitu a inovácie vo svete nail artu. Nebojte sa teda byť kreatívni a experimentujte s týmto pútavým odtieňom vo Vašej nail artovej tvorbe.

Magentové (GÉL) laky v našej ponuke:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.